AMB na Facebooku AMB na You tube AMB na Tweeter AMB na Instagram

AMB Technic - systemy dozujące, aktywacja powierzchni

Hermetyzacja elektroniki - szkolenie w AMB Technic 11-12 stycznia 2017

03.02.2017

Od ponad 20 lat firma AMB Technic dostarcza na Polski rynek przemysłowy rozwiązania z zakresu precyzyjnego i powtarzalnego dozowania płynów montażowych. Każdego dnia spotykamy się z wieloma zagadnieniami z przemysłu motoryzacyjnego, elektronicznego, farmaceutycznego oraz wielu innych, które sami z przyjemnością odkrywamy i jednocześnie jesteśmy zaskakiwani. Zdobywamy wiedzę, doświadczenie oraz opracowujemy rozwiązania na bazie posiadania jednego z najnowocześniejszych laboratoriów w Europie.

Wiedząc, że istnieje zapotrzebowanie na wiedzę specjalistyczną przede wszystkim wśród naszych Klientów, postanowiliśmy dzielić się tą wiedzą przez organizację specjalistycznych szkoleń w postaci wykładów, a również wiedzę praktyczną. Dlatego nasze szkolenia zawsze rozpoczynamy od TESTU WIEDZY, aby przekazywać wiedzę, której nasi słuchacze nie znają. Na kolażach prezentujemy wybrane kadry z ostatniego szkolenia: HERMETYZACJA ELEKTRONIKI (11-12 stycznia 2017).

Zapraszamy na kolejne najbliższe szkolenie AKTYWACJA POWIERZCHNI już 8-9 lutego. Zostało parę dni! Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na stronę http://szkolenia.amb.pl i do kontaktu telefonicznego!

 

Najwyższą jakość świadczonych przez AMB Technic usług potwierdza otrzymany w 2006 r. certyfikat ISO 9001

elektronika.amb.pl
Plazma.amb.pl
Ultrafiolet
Preeflow.dozowniki.com
Biblioteka dozowania
Zobacz nasz kanał na youtube
Copyright © 2018 ambtechnic. All rights reserved, Created by SkyGroup.pl