Pracuj z nami!

Cieszymy się, że zastanawiasz się nad dołączeniem do naszego Zespołu!

 

Mała podpowiedź na początek: zawsze bardzo mocno zwracamy uwagę na dopasowanie do naszego Zespołu i „stylu bycia”, dlatego dokładnie zapoznaj się z opisem naszej kultury organizacyjnej i oceń, czy do nas pasujesz.

 

W tym momencie prowadzimy rekrutację na stanowiska:
Chcesz aplikować?

Jeśli już wiesz, że to właśnie Ciebie szukamy, to wyślij do nas swoje CV na adres rekrutacja@amb.pl

Rekrutacja odbędzie się w następujących etapach:

  1. Wybranie osób na podstawie przesłanych CV.
  2. Zaproszenie na rozmowę.
  3. Rozmowy personalne w siedzibie firmy AMB TECHNIC w pełnych warunkach sanitarnych według obowiązujących obostrzeń.
  4. Informacja odnośnie kolejnego etapu.

Zastrzegamy sobie prawo do braku kontaktu z osobami, które nie zakwalifikowały się do pierwszych 2 etapów.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest AMB Marek Bernaciak w spadku z siedzibą w Kole przy ul. Zakładowej 15. Dane zbierane są na potrzeby rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r i zgodnie z  rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE.L. 2016 Nr 119, str. 1) oraz odpowiednio z innymi obowiązującymi przepisami ochrony danych osobowych.. Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Jesteś zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu

Szanowni Państwo, niniejszym chcielibyśmy poinformować, iż z dniem 31 grudnia 2021 roku zmianie uległa forma prawna naszego przedsiębiorstwa z AMB Marek Bernaciak w spadku na:

AMB Technic Dispensing Solutions Spółka z o.o.

Więcej informacji