System przemysłowego dozowania MYC60

Producent:

Zastosowanie:


Zautomatyzowane dozowanie przemysłowe
To trudny świat dla elektroniki przemysłowej. Właśnie dlatego wiodące zakłady EMS (Tier 1) na całym świecie polegają na systemie przemysłowego dozowania MYC60 firmy Mycronic w zakresie najtrudniejszych potrzeb strukturalnych, termicznych, uszczelniających, wiążących i uszczelek.

Zapewnij swoim zespołom przemysłowym ochronę, na jaką zasługują
Jako lider branży precyzyjnych rozwiązań do jet printing, dozowania i powlekania, Mycronic od dawna znajduje się w czołówce automatyki przemysłowej w ochronie elektroniki. MYC60 przenosi te możliwości na nowy poziom, dając producentom bardzo wszechstronną, konfigurowalną platformę do dozowania na dużą skalę niemal każdego materiału jedno- lub dwuskładnikowego.

Niezależnie od tego, czy produkujesz podzespoły samochodowe, infrastrukturę 5G czy elektronikę lotniczą, MYC60 oferuje kompleksowe rozwiązanie spełniające wszystkie Twoje wymagania w zakresie dozowania, pompowania i sterowania procesem 24/7. Od produkcji średnio- do wysokoseryjnej. Konfiguracje in-line lub batch. W komplecie z szeroką gamą opcji integracji przenośników, wózków i robotów. Niezależnie od zastosowania, MYC60 oferuje najnowsze sterowanie procesem wraz z jakością i elastycznością z których znany jest Mycronic.

Staw czoła najtrudniejszym wyzwaniom
Od dozowania materiałów termoprzewodzących i klejenia komponentów THTpo odlewanie, zalewanie, uszczelki i uszczelnianie , MYC60 może być zaprojektowany na zamówienie, aby spełnić najtrudniejsze potrzeby w zakresie dozowania przemysłowego.

Aplikacje

  • Materiały termoprzewodzące

Odprowadź ciepło ze swoich zespołów dzięki doskonałej kontroli w pionie i poziomie. Zaawansowane sterowanie dyszami i igłą MYC60 umożliwia zastosowanie niemal każdego materiału przewodzącego ciepło w prawie każdej szczelinie z niezrównaną szybkością i precyzją.

  • Odlewanie i zalewanie

Zabezpiecz elektronikę przed ciepłem, wilgocią i wibracjami. Lub chroń ją przed wzrokiem ciekawskich. Od baterii i czujników po zastrzeżone produkty, nie ma ograniczeń co do tego, co można zalewać i hermetyzować.

  • Klejenie

Czy Twoje komponenty THT są podatne na wstrząsy i wibracje? Teraz możesz łączyć nawet najbardziej złożone geometrie z szeroką gamą materiałów jedno- i dwuskładnikowych.
Uszczelnianie i uszczelki
Uszczelniaj praktycznie każdy kształt z lepszą spójnością i mniejszym wysiłkiem. Niezależnie od wzoru lub szerokości linii, MYC60 jest w stanie wypełnić luki.

Cechy produktu:

  • Przenośnik o dużej wytrzymałości
  • Wysoka dokładność dozowania na mokro
  • Aplikatory jedno- lub dwuskładnikowe do szerokiej gamy zastosowań
  • Solidna konstrukcja ramy

Uzyskaj więcej informacji na temat interesującego Cię produktu. Ściągnij materiały w formie pdf:

Broszura – MYC60