System dozowania in-line MYD700JD

Producent:

Zastosowanie:


Najwyższa przepustowość w wielu aplikacjach dozowania
Kleje o niskiej i wysokiej lepkości. Selektywne lakierowanie, kapilarny underfill i hermetyzacja. Dyspenser MY700 Jet radzi sobie z tym wszystkim przy znacznie wyższych prędkościach niż jakikolwiek inny system dozujący – bez względu na rodzaj produkowanego obwodu drukowanego.

Maksymalna produktywność
Dzięki przepustowości znacznie wyższej niż tradycyjne systemy dozowania kleju, MY700JD jest najszybszą platformą dozującą na rynku. Jego dwuzaworowa, dwutorowa konstrukcja z szybszym załadunkiem płytki i obsługą w locie sprawia, że idealnie nadaje się do bezobsługowej, wielkoseryjnej produkcji, w której koniecznością jest absolutnie najwyższy poziom prędkości i precyzji. Zaawansowany system ruchu platformy umożliwia szybką pracę ze złożonymi aplikacjami SMA i losowymi wzorami kropek, a także na długich dystansach przesuwu.

Minimalna konserwacja
Bezkontaktowe zawory jettujące są solidne i trwałe oraz wymagają minimalnej konserwacji dzięki zintegrowanej stacji czyszczenia zaworów. Głowice aplikatora mają niewiele zwilżanych części, z których wszystkie są łatwo dostępne, co oznacza, że urządzenie może pozostać na maszynie podczas konserwacji, aby zapewnić niskie koszty eksploatacji i minimalny czas przestoju. Wszędzie tam, gdzie wymagane jest czyszczenie maszyny, kompaktowy format MY700JD i podwójna pokrywa silnika umożliwiają łatwy dostęp z przodu lub z tyłu maszyny.

Inteligentne prowadzenie
Aby zapewnić bezbłędne działanie, każdy aplikator zawiera chip identyfikacyjny i kod kreskowy na kartridżu, co gwarantuje, że używany jest odpowiedni aplikator do danego zadania. Dzięki szerokiej i rozszerzającej się gamie zatwierdzonych płynów MY700JD zapewnia ogromną wszechstronność w przyszłych zastosowaniach, a także znacznie lepszą przepustowość i minimalną interwencję operatora.

Dozowanie z dużą prędkością
Solidne i trwałe, opcjonalne podwójne aplikatory oferują znacznie wyższą przepustowość w porównaniu ze standardowymi systemami dozowania

Cechy produktu:

  • Trzykrotnie większa dokładność pozycjonowania niż w przypadku zwykłych systemów dozowania
  • Zastępuje rozwiązania wielozaworowe jedną maszyną
  • Opcja z dwoma zaworami umożliwia dozowanie różnych płynów
  • Niezawodna i sprawdzona konstrukcja
  • Kompatybilny z szeroką gamą płynów przemysłowych

Uzyskaj więcej informacji na temat interesującego Cię produktu. Ściągnij materiały w formie pdf:

Broszura – MYD700JD Specyfikacja – MYD700JD