AMB na Facebooku AMB na You tube  

AMB Technic - systemy dozujące, aktywacja powierzchni

Dozowanie żywic, 2-składnikowych i zalew wieloskładnikowych

Dozowanie żywic


Oferujemy dozowniki materiałów 2-składnikowych (dla przykładu są to: żywice, kleje, pianki); dyspensery materiałów 1-składnikowych (dotyczy: kleje, lakiery, płynne uszczelki, smar o różnej formie gęstości); ale też "conformal coating" - czyli powłoki jako lakiery lub zalewy. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy system do wymagań danego procesu i potrzeb użytkownika. Jesteśmy profesjonalistami w dozowaniu materiałów takich jak: zalewy 2K (dwuskładniowe i wieloskładnikowe), kleje czy pianki. Oferowane przez nas systemy umożliwiają dozowanie materiałów w bardzo szerokim zakresie wydajności od pojedynczych mikrolitrów na minutę. do setek litrów na godzinę.

Dozowanie zywic wymaga wiedzy! Czy wiesz, że Przekroczenie zalecanej ilości utwardzacza nie przyspieszy utwardzania , lecz osłabi właściwości. Podobnie czas obróbki nie wydłuży się w przypadku dodania mniejszej ilości utwardzacza? Nasz urządzenia nie popełnią błędu!

 

Proces dozowania polega głównie na pobraniu dwóch oznaczonych składników, oczywiście z oddzielnych zbiorników, dozowaniu ich w określonej proporcji a następnie odpowiednie wymieszanie tuż przed podaniem w określone miejsce. Nasz klient zaopatrując się w nasze urządzenia np. do dozowania żywic ma zapewnione przez nasze urządzenia podgrzewanie składników, tłoczenie tych materiałów z wypełniaczami, właściwe mieszanie składników, ale przede wszystkim zapewnioną jakościową kontrolę.

Jak dokładnie działa dozownik żywic dwuskładnikowych?

Działanie polega na pobraniu odpowiedniej ilości materiałów ze zbiorników magazynujących, przepompowania w określonej (ważne) proporcji dwóch składników i wymieszania ich za pomocą miksera statycznego lub dynamicznego. Urządzenie służy również do zalewania żywicą. W Ofercie AMB Technic są różne aplikatory klejów i żywic, które przez wielu znawców z branży nazywane są „Zalewarką”, „Żywicarką” a nawet swojsko brzmiącą „Klejarką”.

 

Najwyższą jakość świadczonych przez AMB Technic usług potwierdza otrzymany w 2006 r. certyfikat ISO 9001

uszczelki-wylewane.pl
Plazma.amb.pl
Ultrafiolet
Zobacz nasz kanał na youtube
Jesteśmy profesjonalistami w dozowaniu żywic. Oferujemy urządzenia do precyzyjnego dozowania materiałów (żywic 2K) dwuskładnikowych.
Copyright © 2020 ambtechnic. All rights reserved, Created by SkyGroup.pl