Surface Analyst 3001

Producent:

Zastosowanie:


Surface Analyst 3001 jest flagowym ręcznym urządzeniem do kontroli powierzchni firmy Brighton Science, które pozwala producentom na ilościowe określenie jakości krytycznych powierzchni do klejenia, powlekania, uszczelniania, malowania lub drukowania.

Kontrola przyczepności i walidacja czystości powierzchni w produkcji poprzez zebranie dokładnych, powtarzalnych i obiektywnych pomiarów jakości każdej powierzchni.

Użyj ręcznego urządzenia 3001 do przeprowadzania kontroli w trakcie procesu produkcji i mapuj, gdzie stan powierzchni ma możliwość zmiany, aby dotrzeć do pierwotnej przyczyny braku przyczepności.

Po naciśnięciu przycisku można w ciągu zaledwie 2 sekund dokonać bardzo dokładnej i ilościowej kontroli powierzchni.

Obsługa za pomocą jednego przycisku, kompaktowa konstrukcja i elastyczna głowica kontrolna umożliwia kontrolę na dowolnym materiale, w dowolnym kierunku i na częściach o złożonej geometrii.

Archer™, potężne oprogramowanie, które zasila urządzenie, pozwala użytkownikom na usprawnienie procesów kontroli przyczepności powierzchni poprzez zapewnienie precyzyjnych i ilościowych kontroli, które nie są subiektywne.

Urządzenie 3001 przeprowadza kontrole przy użyciu wysoce oczyszczonej wody klasy HPLC, co eliminuje możliwość zanieczyszczenia materiału i czyni kontrole całkowicie nieszkodliwymi dla użytkowników.

Do stosowania bezpośrednio na podłodze produkcyjnej. To prawdziwie przenośne urządzenie nie jest przywiązane do komputera lub tabletu i zostało przetestowane upadkowo zgodnie z IEC 61010-1.

Podobne wpisy