Surface Analyst XA

Producent:

Zastosowanie:


Surface Analyst XA zapewnia sprzężenie zwrotne w czasie rzeczywistym do ciągłego monitorowania i walidacji operacji krytycznych dla powierzchni, aby zapewnić, że procesy adhezji nie odbiegają od specyfikacji. Zapewnia to w pełni zintegrowaną, pełną kontrolę jakości powierzchni w całym procesie produkcji klejów.

Surface Analyst XA to to najszybszy zautomatyzowany system pomiaru kąta kontaktu przy ponad 5.000 kontroli na godzinę. Kompleksowa dokumentacja dostarcza wszystkich informacji niezbędnych do szybkiej i łatwej instalacji dowolnego zautomatyzowanego systemu lub konfiguracji.

Elastyczność XA pozwala producentom na wybór właściwej implementacji dla ich procesów produkcyjnych. Bez względu na to, czy chodzi o linię produkcyjną z robotem, siłownikiem liniowym, zamontowanym na stałe na linii, czy też o samodzielne stanowisko kontroli jakości off-line.

Archer, potężne oprogramowanie napędzające XA, zapewnia statystyczną kontrolę procesu w celu długoterminowej analizy trendów i monitorowania dryftu procesu. Bezdotykowa głowica kontrolna i zastosowanie wysoce oczyszczonej wody klasy HPLC eliminuje możliwość zanieczyszczenia materiału.

XA utrzymuje połączenie z linią poprzez zapewnienie ciągłego sprzężenia zwrotnego i automatycznej obsługi danych w Systemach Realizacji Produkcji. Statystyczna kontrola procesu adhezji pozwala na bieżąco śledzić zmiany zachodzące na powierzchni w nadgodzinach, spowodowane degradacją obróbki lub innymi niewidocznymi czynnikami, które mogą prowadzić do uszkodzenia adhezji.

Podobne wpisy