Piec Nordson Asymtec Select Cure® UV-9

  • Piec Nordson Asymtec Selec Cure UV9
  • Piec Nordson Asymtec Selec Cure UV9

Dodatkowe materiały informacyjne

Piec do pracy w linii Select Cure® UV-9 firmy Nordson ASYMTEK idealnie nadaje się do utwardzania górnych i dolnych części płytek PCB o wielkości do 420 mm, od średniej do dużej produkcji.

W zamkniętej pętli istnieje możliwość monitorowania mocy lampy, zapewnia to wysoce powtarzalne utwardzenie.

Dostępnych jest wiele opcji i typów lamp, aby zapewnić, że piec spełnia specyficzne potrzeby Klienta przy zachowaniu wysokiej wydajności.

Zalety:

  • łatwe w użyciu oprogramowanie śledzące trwałość lampy (za pomocą zgodnego systemu powłok Select Coat®),
  • łatwo zintegrowany z dowolnym systemem dozowania lub powlekania,
  • działa chłodniej, aby przedłużyć żywotność elementów elektronicznych.

Sercem systemu Select Cure® UV-9 jest technologia lamp łukowych z regulowaną intensywnością UV. System połączony jest z unikalną konstrukcją wentylacyjną, która rozprasza ciepło wytwarzane przez lampę UV. Ta kombinacja utrzymuje temperaturę i szybkość jej wzrostu na akceptowalnym poziomie, maksymalizując jednocześnie produkcję i żywotność lampy, ponieważ lampy działają w chłodniejszym otoczeniu.

Funkcja zamkniętej pętli zapewnia niezawodność procesu i kompensuje ewentualną degradację lampy poprzez ciągły pomiar i regulację poziomów mocy dla UVA. Dlatego pożądany profil jest utrzymywany w granicach +/- 5% zaprogramowanych specyfikacji.

Dostępne są również inne opcje i typy lamp, aby zapewnić, że piekarnik spełnia specyficzne potrzeby klienta przy zachowaniu wysokiej wydajności.

Dodatkowo standardowy przenośnik łańcuchowy zgodny ze standardem SMEMA z trzpieniami 5 mm umożliwia przetwarzanie płytek PCB i jest łatwo zintegrowany z dowolnym systemem dozowania lub powlekania. Przenośnik można skonfigurować dla przepływu od lewej do prawej lub od prawej do lewej z elektryczną regulacją szerokości.

Dalsze zalety systemu Select Cure® UV-9 obejmują regulowane poziomy mocy, łatwą i niską konserwację, opcjonalne górne i dolne utwardzanie materiałów do 420 mm (16,5 cala) i nie zakłócają sieci bezprzewodowych.

Funkcje:

  • nie koliduje z sieciami bezprzewodowymi w otoczeniu,
  • regulowany poziomy mocy,
  • niskie koszty utrzymania i łatwa obsługa,
  • opcjonalne górne i dolne utwardzanie materiałów do 420 mm (16,5 cala).