Strona główna / Katalog / Zastosowanie / Montaż powierzchniowy SMT / Automaty do montażu powierzchniowego SMD SMT / Automat do montażu powierzchniowego SMT SMD Mycronic serii MY300HX

Automat do montażu powierzchniowego SMT SMD Mycronic serii MY300HX

Producent:

Zastosowanie:


Wykonaj więcej zleceń na mniejszej przestrzeni z automatami montażowymi Mycronic. Dzięki kompaktowej konstrukcji maszyny, na zaskakująco małej powierzchni można zmieścić do 160 inteligentnych podajników (feederów).

Bez najmniejszego wysiłku przełączaj się ze zlecenia o dużym wolumenie na krótkie serie. Obsługuj szerokie spektrum komponentów z bezkompromisową jakością produkcji, pełną kontrolą zapasów komponentów SMD i pełną identyfikowalnością aż do indywidualnego numeru seryjnego wyprodukowanego PCB.

Pick-and-place (P&P) serii MY300 zapewnia precyzję i elastyczność produkcji SMT na najwyższym możliwym poziomie w szybkim, małym i inteligentnym formacie.

Kluczowe korzyści:

  • Do 160 pozycji podajników (feeder)
  • Maksymalna prędkość automatu – 45 000 CPH
  • Układanie chipów od rozmiaru 01005
  • Układanie S028, SOT223, SOJ20, PLCC32, MELF, SOD, TSOP o minimalnych wymiarach 0,4 x 0x2 mm
  • Elektryczna weryfikacja rezystorów, kondensatorów, diod i tranzystorów (funkcjonalność opcjonalna)

Agilis – najbardziej wydajny system podawania komponentów SMD
Modułowy system podawania komponentów SMD Agilis firmy Mycronic został zaprojektowany z myślą o dokładności, łatwości obsługi i wygodzie. Zyskuje niezrównaną elastyczność dzięki połączeniu inteligentnych podajników i magazynków na komponenty na taśmie i sztyfcie.

Nasze unikalne feederyAgilis nie posiadają żadnych ruchomych części, dzięki czemu są łatwiejsze i szybsze w przygotowaniu w porównaniu do innych dostępnych rozwiązań na rynku. Dzięki wstępnie załadowanym podajnikom Agilis można jeszcze szybciej przeprowadzać konfiguracje i zmiany produkcji.

Ponieważ wszystkie magazynki Mycronic mogą być uzupełniane podczas pracy maszyny, nigdy nie trzeba przerywać produkcji, nawet gdy zabraknie komponentów.

Uzyskaj więcej informacji na temat interesującego Cię produktu. Ściągnij materiały w formie pdf:

Broszura Broszura serii MY300 Specyfikacja MY300HX