Strona główna / Katalog / Zastosowanie / Montaż powierzchniowy SMT / Systemy przechowywania komponentów SMD / System przechowywania komponentów SMD Mycronic serii MYTower 5

System przechowywania komponentów SMD Mycronic serii MYTower 5

Producent:

Zastosowanie:


MYTower 5 to najbardziej kompaktowy system przechowywania komponentów SMD firmy Mycronic. Idealnie nadaje się dla klientów z ograniczoną powierzchnią produkcyjną i ograniczeniami wysokości w zakładzie. MYTower 5 ma maksymalną pojemność 812 rolek i można go łatwo skonfigurować do przechowywania rolek o rozmiarach od 4” do 15”.

Komponenty tam, gdzie ich potrzebujesz i kiedy ich potrzebujesz
System przechowywania komponentów SMD MYTower wypełnia lukę w elastycznej produkcji SMT, w której do tej pory rolki musiały być fizycznie znajdowane i pobierane pojedynczo z zajmujących dużo miejsca i nieelastycznych systemów przechowywania. MYTower potrzebuje zaledwie jednego metra kwadratowego powierzchni do przechowywania do 740 rolek i może być zintegrowany z istniejącymi systemami transportu materiałów.

Koniec z pomyłkami dzięki dokładnemu śledzeniu komponentów
Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pojedynczej rolki czy tacki, czy też musisz automatycznie przetworzyć całą listę zestawów, to rozwiązanie do obsługi materiałów rejestruje każdy ruch. Automatycznie śledzi wszystkie przechowywane rolki i ilości komponentów. Unikalny kod identyfikacyjny zapewnia, że właściwy komponent jest zawsze dostarczany do automatu montażowego SMD (pick-and-place) lub przechowywany, dzięki czemu pomyłki są praktycznie niemożliwe. Zwrot do magazynu jest równie szybki i wygodny.

Uzyskaj więcej informacji na temat interesującego Cię produktu. Ściągnij materiały w formie pdf:

Broszura MYTower Specyfikacja MYTower

MYTower 5MYTower6MYTower6+MYTower7+MYTower 5xMYTower6x
Pojemność8129809801 1481 652 (8mm) 2 052 (4mm)1 988 (8mm) 2 468 (4mm)
Zajmowana powierzchnia1,46 m21,46 m21,59 m21,59 m21,95 m21,95 m2

Podobne wpisy