Niskociśnieniowy system plazmowy V6-G PINK GmbH

Producent:

Zastosowanie:


Niskociśnieniowy system plazmowy V6-G to zaawansowane urządzenie stołowe, które zostało zaprojektowane do przemysłowej produkcji małoseryjnej oraz niskociśnieniowej obróbki plazmowej w laboratoriach badawczo-rozwojowych. Ten wszechstronny system znajduje zastosowanie w procesach obróbki powierzchni, czyszczenia i aktywacji.

Jedną z głównych cech systemu V6-G jest sprzężenie mikrofalowe od góry, które zapewnia równomierne rozprowadzenie energii plazmy i optymalną wydajność procesu. Dzięki drzwiczkom uchylnym dostęp do komory systemu jest prosty i wygodny, ułatwiając załadunek i rozładunek próbek.

Możliwość wyposażenia systemu V6-G w dodatkową pompę próżniową oraz pułapkę ozonową pozwala na optymalne zarządzanie procesem, istnieje również możliwość dodania dwóch dodatkowych wlotów gazu. Dla użytkowników pracujących z materiałami sypkimi dostępny jest bęben obrotowy, który ułatwia obróbkę i mieszanie materiałów.

Dodatkowe opcje systemu V6-G obejmują boczne sprzęgło mikrofalowe, które umożliwia równomierne rozprowadzanie energii plazmy na różnych poziomach. Miękki start i powolne odpowietrzanie zapewniają bezpieczne i kontrolowane uruchamianie i zatrzymywanie systemu. Możliwość zdalnej konserwacji poprzez VPN oraz interfejs USB i Ethernet z kontrolerem o rozszerzonej funkcjonalności ułatwia zarządzanie i monitorowanie systemu. Dzięki zintegrowanemu profesjonalnemu sterownikowi PLC możliwe jest przechowywanie definiowalnych procesów i parametrów, co umożliwia precyzyjne sterowanie i powtarzalność procesów obróbki powierzchni, czyszczenia i aktywacji.

Uzyskaj więcej informacji na temat interesującego Cię produktu. Ściągnij materiały w formie pdf:

Niskociśnieniowy system plazmowy V6-G PINK GmbH PL (.pdf) Niskociśnieniowy system plazmowy V6-G PINK GmbH ENG (.pdf)

Parametry techniczne
Wymiary systemu (szer. x gł. x wys.)640 x 710 x 710 mm
Wymiary komory(szer. x gł. x wys.)170 x 200 x 170 mm
Częstotliwość wzbudzania plazmyMikrofale (2.45 GHz)
Moc mikrofal50-300 W
Wloty gazu z regulatorem masowego przepływu1 kanał
Zasilanie230 V, 50/60 Hz
Pobór mocy (bez pompy próżniowej)0,5 kVA
WakuometrPirani
Waga100 kg