Strona główna / Katalog / Zastosowanie / Montaż powierzchniowy SMT / Drukarki pasty lutowniczej metodą jet / Drukarka pasty lutowniczej metodą jet Mycronic serii MY700JP

Drukarka pasty lutowniczej metodą jet Mycronic serii MY700JP

Producent:

Zastosowanie:


Miliony bardzo precyzyjnych dawek. Teraz z podwójną wszechstronnością.
Drukarka do pasty lutowniczej MY700 Jet Printer umożliwia obsługę najbardziej wymagających płytek i komponentów z mikrometrową dokładnością, maksymalną prędkością i doskonałą jakością połączeń lutowanych. Najmniejsze i największe dawki można teraz łączyć z wyższą wydajnością niż kiedykolwiek wcześniej dzięki podwójnym głowicom do ciągłego strzelania (jetting) dawkami o objętości nanolitrów i większych.

Perfekcyjna precyzja i najwyższa swoboda projektowania
Ponieważ płytki i komponenty stają się coraz mniejsze, inteligentniejsze i bardziej złożone, nadruk pasty metodą jet (strzelania) wyróżnia się jako najbardziej wydajne rozwiązanie dla nowoczesnego przemysłu elektronicznego. W pełni sterowana programowo i z pełną kontrolą objętości dozowanej pasty lutowniczej, MY700JP jest optymalnym narzędziem do zapewnienia doskonałej jakości połączeń lutowanych przy zachowaniu dużej prędkości – nawet w najbardziej wymagających projektach w branży. Od pin-in-paste do package-on-package, elastyczne podłoża i wnęki w PCB, nawet szablony stopniowane zaczęły osiągać swoje granice technologiczne.

Dzięki MY700JP możesz podjąć wszystkie te wyzwania i nie tylko, z zachowaniem pełnej kontroli nad rozmiarem, objętością, kształtem i pozycją dawki pasty lutowniczej.

Podwójna prędkość, wszechstronność i precyzja
Drukarka do pasty lutowniczej MY700 Jet Printer zapewnia doskonałą powtarzalność objętości dawki i jakość połączeń lutowanych, jednocześnie ograniczając ilość poprawek (rework). Wersja z podwójną głowicą dozującą umożliwia połączenie drukowania pasty metodą jet (strzelania) o małym skoku dla najmniejszych układów BGA i komponentów 01005 na tej samej płytce razem z dozowaniem większych ilości pasty dla układów QFN i złączy. W rezultacie osiągasz znaczny wzrost wydajności produkcji w szerokim zakresie zastosowań i projektów.

Łatwa konfiguracja i bezbłędna automatyzacja
Najnowocześniejsze oprogramowanie i systemy wizyjne sprawiają, że drukarka do pasty lutowniczej MY700JP jest jednym z najbardziej bezbłędnych rozwiązań dostępnych na rynku. W ciągu kilku minut możesz skonfigurować i wygenerować nowe zadanie off-line z pliku CAD lub Gerber. Polegaj na szybkim i dokładnym skanowaniu oraz śledzeniu najmniejszych punktów referencyjnych (fiducials) i kodów kreskowych. Polegaj na automatycznej kompensacji ugięcia (warpage) płytki, kompensacji rozciągnięcia i zaawansowanym pomiarze wysokości, aby skanować całe PCB pod kątem wnęk, plateau i ugięcia. Presety parametrów dla wszystkich rodzajów wymagających projektów zostaną następnie zoptymalizowane i zadozowane z prędkością ponad 1 000 000 dawek na godzinę, zapewniając najwyższą możliwą jakość i wydajność dla najbardziej wymagających płytek i komponentów w branży.

Pełna swoboda projektowania
W 100% sterowana oprogramowaniem, bezkontaktowe wyrzutniki (ejectors) można natychmiast dostosować do rozciągnięcia płytki, preferowanej objętości dawki i zmian w projekcie.

Cechy produktu:

  • Najwyższa jakość i wydajność produkcji -Produkcja niezależna od operatora i doskonała powtarzalność dawki
  • Niezrównana elastyczność – W 100% sterowana oprogramowaniem, umożliwiająca szybką zmianę aktualnie produkowanego zlecenia (changeover)
  • Redukcja kosztów zużycia materiału i pracy ręcznej

Uzyskaj więcej informacji na temat interesującego Cię produktu. Ściągnij materiały w formie pdf:

Broszura MY700 Specyfikacja MY700