Strona główna / Katalog / Zastosowanie / Montaż powierzchniowy SMT / Drukarki pasty lutowniczej metodą jet / Drukarka pasty lutowniczej metodą jet Mycronic serii MY700JD

Drukarka pasty lutowniczej metodą jet Mycronic serii MY700JD

Producent:

Zastosowanie:


Najwyższa wydajność w szerokim spektrum aplikacji dozowania

Kleje o niskiej i wysokiej lepkości. Lakierowanie selektywne, kapilarny underfill i enkapsulacja. MY700 Jet Dispenser radzi sobie z tymi aplikacjami przy znacznie wyższych prędkościach niż jakikolwiek inny system dozujący – bez względu na rodzaj produkowanej płytki.

Maksymalna wydajność

Dzięki znacznie wyższej przepustowości niż w przypadku tradycyjnych systemów dozowania klejów, MY700JD jest najszybszą platformą do dozowania na rynku. Jej dwugłowicowa, dwutorowa konstrukcja z szybszym załadunkiem płytek i odczytem punktów referencyjnych (fiduciali) w locie sprawia, że idealnie nadaje się do bezobsługowej i wysokoseryjnej produkcji, gdzie koniecznością jest najwyższy poziom szybkości i precyzji. Zaawansowany system ruchu platformy umożliwia szybką pracę ze złożonymi wzorami SMA i losowymi punktami, a także z dużymi odległościami przesuwu.

Minimalna konserwacja
Bezkontaktowe zawory strzelające są solidne i trwałe, a dzięki zintegrowanej stacji czyszczenia zaworów wymagają minimalnej konserwacji. Głowice aplikatora mają niewiele części mokrych, z których wszystkie są łatwo dostępne, co oznacza, że zawór może pozostać na maszynie podczas konserwacji, aby zapewnić niskie koszty eksploatacji i minimalny czas przestoju. Gdy zachodzi potrzeba poważnego czyszczenia maszyny, kompaktowy format MY700JD i podwójne osłony umożliwiają łatwy dostęp do środka zarówno z przodu jak i tyłu maszyny.

Inteligentne prowadzenie
Aby zapewnić bezbłędne działanie, każdy aplikator zawiera chip identyfikacyjny i kod kreskowy na kartuszu, co gwarantuje, że używany jest właściwy zawór do danego zadania. Dzięki szerokiej i stale rozszerzanej gamie zatwierdzonych płynów, MY700JD zapewnia ogromną wszechstronność w przyszłych zastosowaniach, a także znacznie lepszą przepustowość i minimalną interwencję operatora.

Uzyskaj więcej informacji na temat interesującego Cię produktu. Ściągnij materiały w formie pdf:

Broszura MY700 Specyfikacja MY700