Strona główna / Katalog / Zastosowanie / Montaż powierzchniowy SMT / Automaty do montażu powierzchniowego SMD SMT / Automat do montażu powierzchniowego SMT SMD Mycronic serii MYPro A40 DX

Automat do montażu powierzchniowego SMT SMD Mycronic serii MYPro A40 DX

Producent:

Zastosowanie:


Chcesz rozszerzyć asortyment produktów i wielkość produkcji? Teraz jest to możliwe. Nowy automat do montażu powierzchniowego MYPro A40 DX zapewnia wysoką dokładnośći szybkie zmiany produkcyjne, których oczekujesz od ikony zwinności, wraz z radykalnym wzrostem prędkości przepustowości. Niezależnie od tego, jakie zadania przyniesie jutro, nigdy nie było bardziej wszechstronnego sposobu na zwiększenie skali produkcji i rozwój firmy.

Obsługuj najszerszy możliwy zakres komponentów i wielkość partii z najwyższą produktywnością i najkrótszymi czasami cyklu z pick and place MYPro A40 DX.

Kluczowe korzyści:

  • Do 224 rolek o szerokości 8mm
  • Maksymalna prędkość automatu – 59 000 CPH
  • Jeszcze szerszy zakres układanych komponentów SMD
  • Szybkie zmiany produkcji / przezbrojenia
  • Elektryczna weryfikacja rezystorów, kondensatorów, diod i tranzystorów (funkcjonalność opcjonalna)
  • Pełna identyfikowalność komponentów

Wszystkie modele MYPro A40 DX zawierają dwie nowe głowice MX7 i jedną precyzyjną głowicę MIDAS.

Głowica montażowa MX7
Sercem MYPro A40 DX jest głowica montażowa nowej generacji MX7. Jest ona wynikiem kilka lat wewnętrznych prac rozwojowych i mieści w sobie moc niezależnych silników, czujników i technologii sterowania serwomechanizmami w niezwykle kompaktowej obudowie.

Układaj pakiety o wielkości nawet 45x45x15mm i długości do 150x40x15 mm. Każda głowica zawiera 14 niezależnych silników w osi Z i Theta.

Nowe GUI (Graphical User Interface)
Żadne nowoczesne środowisko produkcyjne nie jest kompletne bez najbardziej usprawnionego interfejsu użytkownika. W przypadku MYPro A40 oznacza to nowy graficzny interfejs użytkownika, który zwiększa widoczność istotnych danych procesowych, zapewniając jednocześnie proste, intuicyjne wskazówki na ekranie dotykowym. Dzięki temu szkolenie operatora jest proste, codzienne funkcje są bardziej dostępne, a ustawienia programu są praktycznie niezawodne.

Agilis™ – najbardziej wydajny system podawania komponentów SMD
Modułowy system podawania komponentów SMD Agilis™ firmy Mycronic został zaprojektowany z myślą o dokładności, łatwości obsługi i wygodzie. Zyskuje niezrównaną elastyczność dzięki połączeniu inteligentnych podajników i magazynków na komponenty na taśmie i sztyfcie.

Nasze unikalne feedery Agilis™ nie posiadają żadnych ruchomych części, dzięki czemu są łatwiejsze i szybsze w przygotowaniu w porównaniu do innych dostępnych rozwiązań na rynku. Dzięki wstępnie załadowanym podajnikom Agilis™ można jeszcze szybciej przeprowadzać konfiguracje i zmiany produkcji.

Ponieważ wszystkie magazynki Mycronic mogą być uzupełniane podczas pracy maszyny, nigdy nie trzeba przerywać produkcji, nawet gdy zabraknie komponentów.

Uzyskaj więcej informacji na temat interesującego Cię produktu. Ściągnij materiały w formie pdf:

Broszura MYPro A40 DX Specyfikacja

Mycronic serii MYPro A40 DX