AMB na Facebooku AMB na You tube  

AMB Technic - systemy dozujące, aktywacja powierzchni

Nasza firma przeszła w dniu 21 listopada 2006 pierwszy audyt na zgodność procedur z normą ISO 9001. Dla naszych klientów marka AMB TECHNIC ma być gwarancją solidności i jakości obsługi. Staramy się jednak, by poziom naszej pracy wyznaczały nie tylko procedury, ale przede wszystkim dobra organizacja i zaangażowanie całego zespołu.

Dlatego przechodzimy audyty wewnętrzne co trzy miesiące.
Jednostką certyfikującą jest firma DEKRA.

Na codzień nasze postępowanie definiuje słowo "pahomas", którego definicję określiliśmy sami w początkach istnienia firmy i jest podstawowym wyznacznikiem naszego działania.

Pobierz aktualny certyfikat w języku polskim tutaj
Pobierz aktualny certyfikat w języku angielskim tutaj
Pobierz aktualny certyfikat w języku niemieckim tutaj

Doświadczenie

Firmy współpracujące z AMB Technic otrzymują pewność nie tylko, iż dostarczony sprzęt będzie działał, zaś w przypadku wystąpienia problemów, w wielu wypadkach dostarczony zostanie zamiennik. Nasi Klienci mają mieć pewność, że nawet w czasie tak newralgicznych sytuacjach, jak awaria istniejacych lub rozbudowa linii produkcyjnej o nowe elementy, płynność pracy nie zostanie zakłócona. Jako specjaliści w naszej branży znamy doskonale urządzenia, których używają nasi klienci, dzięki czemu możemy usunąć prawie każdą awarię szybko i sprawnie. Współpraca z AMB Technic ma oznaczać spokojny sen, że Wasze zlecenie zostanie wykonane na czas.

W chwili sprzedaży urządzenia, współpraca z Klientem dla nas się dopiero zaczyna, nie kończy!

 

Wybór właściwej technologii dozowania

Współpracując z AMB Technic, klienci otrzymują stałą opiekę gwarancyjną na okres do 10 lat. Dzięki prezentacjom maszyn i możliwości przetestowania ich w działaniu, kontrahenci mają pewność od chwili zakupu, że dokonali słusznej decyzji. Testy produkcyjne umożliwiają sprawdzenie maszyn w warunkach, w jakich będą używane. W przypadku wystąpienia awarii, AMB Technic jest w stanie dostarczyć zamienniki urządzenia na czas jego naprawy. Co więcej, członkowie zespołu naszej firmy są zawsze gotowi do udzielenia wskazówek, zarówno przy zakupie, jak i dalszej eksploatacji naszych urządzeń. Współpraca z AMB Technic nie ogranicza się jedynie do zakupu nowego sprzętu. Wierzymy w długoterminową wymianę doświadczeń i wsparcie!

Nasze zasady:

 • Jesteśmy specjalistami w dozowaniu płynów

  To jest nasza praca, lubimy ją. Lubimy, gdy nasi Klienci nie muszą się brudzić. Mamy mnóstwo zabawy i z ciekawością rozwiązujemy nowe zadania.
 • Nasi klienci muszą mieć korzyść, gdy od nas kupują

  Oszczędność na materiale, ograniczenie kosztów pracy i eliminacja zbędnych operacji – metod jest wiele, cel pozostaje ten sam.
 • Jesteśmy najlepsi i chcemy takimi pozostać

  Konkurujemy zaangażowaniem, profesjonalizmem i poświęceniem. Ciągle się uczymy. Nie oszczędzamy na kosztach szkoleń, targów i konferencji.
 • Bierzemy odpowiedzialność za to, co sprzedamy

  Nie uciekamy, nie wyłączamy telefonów, nie robimy uników. Nie kłamiemy, nie podpuszczamy klientów na tanie, łatwe do sprzedania rozwiązania. Nie ukrywamy ograniczeń technologicznych, kosztów eksploatacji. Dajemy gwarancję, że technologia będzie działać
 • Jesteśmy nowocześni.

  Dobieramy nowoczesnych partnerów, dysponujących i wdrażających najnowsze technologie
 • Inwestujemy.

  Mamy największe w Polsce laboratorium dozowania i cały czas je powiększamy. Dysponujemy sprzętem demonstracyjnym i rozwijamy nasz park maszynowy.

 

 

 

 

 

Dyspenser-na-wymiane Praca 5x wieksza wydajnosc
elektronika.amb.pl
Plazma.amb.pl
Ultrafiolet
Zobacz nasz kanał na youtube
Tylko współpraca z AMB Technic zapewnia, że jako nasz Klient otrzymasz stałą opiekę gwarancyjną na okres do 10 lat. Z nami wybierzesz właściwą technologię dozowania. Masz pewność od chwili zakupu, że dokonałeś słusznej decyzji. Testy produkcyjne - umożliwiają sprawdzenie maszyn w warunkach u Ciebie, w jakich będą używane. W przypadku wystąpienia awarii, jesteśmy w stanie dostarczyć zamienniki urządzenia na czas jego naprawy.
Copyright © 2019 ambtechnic. All rights reserved, Created by SkyGroup.pl