AMB na Facebooku AMB na You tube  

AMB Technic - systemy dozujące, aktywacja powierzchni

Polecamy:   Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy pokoju Chrystusowego, zdrowia i błogosławieństwa Bożego. Niech nadchodzący nowy rok przyniesie wiele spokoju i radości w pracy zawodowej i życiu rodzinnym. Zespół AMB Technic On occasion...Więcej »

Pozostałe aktualności

Igły dozujące w praktyce

Igły dozujące to do dziś najpopularniejszy sposób dozowania klejów, żywic, smarów, topników.... W każdym miejscu można je znaleźć....Więcej »

Dozowanie płynów w farmacji i medycynie I część

Przeciętni ludzie wyobrażają sobie, ze rynek farmaceutyczny to produkcja i sprzedaż rozmaitych tabletek, syropów, maści. Tymczasem rozwój...Więcej »

Uszczelka piankowa wylewana SONDERHOFF

Uszczelka wylewana z pianki poliuretanowej FERMAPOR K31 lub silikonowej FERMASIL jest na dziś najbardziej zaawansowaną technologią...Więcej »

głowice dwuskładnikowe do maszyny PR70

W tym artykule możesz zapoznać się z różnymi rodzajami głowic dwuskładnikowych, które są przystosowane do maszyn serii PR70. Głowice...Więcej »

Pianka poliuteranowa: Termoizolacja dla wtajemniczonych ?

Jeśli spytać napotkanego budowlańca (wiem, bo pytaliśmy), czym należy izolować, to odpowie „styropian lub wełna”. Pianka...Więcej »

Klejenie samolotów.... klejenie samolotów ???

Lotnictwo zawsze było wiodącą dziedziną inżynierii, właściwie niewiele osób kwestionuje takie postawienie sprawy. Zalety technologii...Więcej »

Dozowanie tego warte

Czy dozowanie jest „tego” warte? Od ponad dziesięciu lat zajmuję się dozowaniem precyzyjnym i rośnie lista anegdot...Więcej »

Dozowanie płynu: Kontrola procesu dozowania płynów montażowych

Już od ponad dziesięciu lat zajmuję się technologią dozowania płynów montażowych. Ostatnio spotykam się coraz częściej z...Więcej »

Najwyższą jakość świadczonych przez AMB Technic usług potwierdza otrzymany w 2006 r. certyfikat ISO 9001

uszczelki-wylewane.pl
Plazma.amb.pl
Ultrafiolet
Zobacz nasz kanał na youtube
SIKA , GRACO , AMB TECHNIC, inaczej " ELASTOMERY NATRYSKOWE", ale piszemy też o klejeniu plexi, szkła akrylowego. Informujemy jak ważne jest dozowanie płynów montażowych w elektronice (na czym polega dozowanie objętościowe płynów), precyzyjne zalewanie diod LED, czy klejenie metali lub tworzyw sztucznych (czy można kleić samoloty?). Dlaczego elastomery natryskowe? Jak używać strzykawek i igieł dozujących. Czytaj katalog AMB
Copyright © 2020 ambtechnic. All rights reserved, Created by SkyGroup.pl