AMB na Facebooku AMB na You tube  

AMB Technic - systemy dozujące, aktywacja powierzchni

Spotkanie z uczniami Technikum Samochodowego Zespołu Szkół Technicznych w Kole

W dniu 08 czerwca 2017 gościło w naszej siedzibie 15 uczniów z III klasy Technikum Samochodowego Zespołu Szkół Technicznych w Kole pod opieką pani Iwony Przybylskiej i pani Katarzyny Derlińskiej. Ze strony AMB uczestniczyli: Jarek Przybylski, Piotr Kaczmarzyński i Marek Bernaciak.

Wspólne zdjęcie na zakończenie spotkania w AMB Technic!

Uczniowie poznali teoretyczne podstawy systemów dozowania oraz aktywacji powierzchni plazmą atmosferyczną. Mieli też okazję zobaczyć jak w praktyce wyglądają te procesy. Na koniec wizyty, uczniowie spotkali się z właścicielem firmy - Markiem Bernaciakiem, który opowiedział im m.in. o ekonomii, edukacji oraz prowadzeniu działalności. Spotkanie trwało ponad 3 godziny i odbyło się w miłej atmosferze.

Uczniowie z dużym zainteresowaniem słuchali i przyjmowali przekazywaną im wiedzę, zostali też zaangażowani do aktywnego zadawania pytań. Dziękujemy za to spotkanie.

 

Najwyższą jakość świadczonych przez AMB Technic usług potwierdza otrzymany w 2006 r. certyfikat ISO 9001

uszczelki-wylewane.pl
Plazma.amb.pl
Ultrafiolet
Zobacz nasz kanał na youtube
AMB Technic - chętnie dzielimy się wiedzą z młodzieżą. Nasze Laboratorium technologii w Kole może zaprezentować nowoczesne rozwiązania techniczne z dozowania płynów i aktywacji powierzchni.
Copyright © 2019 ambtechnic. All rights reserved, Created by SkyGroup.pl