AMB na Facebooku AMB na You tube  

AMB Technic - systemy dozujące, aktywacja powierzchni

Końcówki dozujące oraz strzykawki dozujące i aplikatory EFD serii OPTIMUM

Producent: NORDSON EFD
Końcówki dozujące oraz strzykawki dozujące i aplikatory EFD serii OPTIMUM
Komponenty: końcówki dozujące (igły dozujące) oraz aplikatory dozujące (strzykawki dozujące) systemu EFD są produkowane pod najsurowszymi rygorami spotykanymi w przemyśle.

Dozowanie precyzyjne w systemie ciśnieniowo-czasowym jest bardzo precyzyjne, pod warunkiem, że zachowa się powtarzalność elementów systemu dozowania. Końcówki dozujące (igły dozujące), aplikatory (strzykawki dozujące), tłoki, nawet przewody pneumatyczne, wszystko ma znaczenie.

Nasza obietnica polega na tym, że dla danego dozowanego produktu, przy danym układzie aplikator + końcówka dozująca + adapter w systemie OPTIMUM gwarantujemy powtarzalność dozowania bez względu na to, czy zmienimy końcówkę dozującą (igłę dozującą), czy załączymy inny aplikator (strzykawę dozującą) o tej samej wielkości. Nie jest to oczywiste i nie każdy może się poszczycić pewnością osiągnięcia takiego rezultatu. Dlatego EFD narzuciło najsurowsze standardy wykonania komponentów systemu dozującego.

Fabryka EFD w USA jest jedyną w świecie, która posiada certyfikaty CAŁKOWICIE WOLNEJ OD SILIKONU (SILICONE FREE FACILITY).

Pobierz cały aktualny katalog produktów EFD (V edycja).

Specyfikacja

Końcówki dozujące oraz strzykawki i aplikatory dozujące EFD systemu OPTIMUM jako jedyne gwarantują tak doskonałą powtarzalność dawek. Są testowane w stopniu niespotykanym nigdzie indziej.
Każda igła dozująca jest sprawdzana na wielkość oporów przepływu. Wdrożono specjalny system kontroli i zarządzania jakością. Każda strzykawka dozująca (aplikator) ma podobne, szczelne pasowanie na całej długości (brak wewnętrznego stożka).

Możesz obejrzeć film poniżej, pokazujący, jak możesz usprawnić dozowanie i obniżyć koszty nakładania płynów za pomocą igieł dozujących i aplikatorów EFD.
Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, zaproś do siebie przedstawiciela AMB.
Wytłumaczymy i ZADEMONSTRUJEMY różnicę !!!

 

 

 

 

 

Najwyższą jakość świadczonych przez AMB Technic usług potwierdza otrzymany w 2006 r. certyfikat ISO 9001

elektronika.amb.pl
Plazma.amb.pl
Ultrafiolet
Zobacz nasz kanał na youtube
Copyright © 2019 ambtechnic. All rights reserved, Created by SkyGroup.pl