AMB na Facebooku AMB na You tube  

AMB Technic - systemy dozujące, aktywacja powierzchni

Wyciskanie smaru z wiadra lub beczki

Producent: GRACO
Wyciskanie smaru z wiadra lub beczki
Wyciskanie smaru z wiadra lub beczki wymaga specjalnych pomp, czasem z dodatkowym oprzyrządowaniem.
Zapytaj o produkt

Wyciskanie smaru z wiadra lub beczki wymaga dodatkowego wyposażenia. Smaru nie wolno przekładać do innego pojemnika np. ręcznie, gdyż może dojść do jego zapowietrzenia.

Zapowietrzony smar staje się nadmiernie ściśliwy, co uniemożliwia dokładne dozowanie smaru. Dodatkowo, po przerwaniu dozowania smaru dochodzi do"ślinienia się" dyszy, z której przez jakiś czas wypływa smar mimo zamknięcia zaworu dozującego. W najgorszym razie dochodzi do "prychania" smarem z dyszy i rozbryzgiwania smaru wokoło stanowiska pracy, co jest raczej sytuacją niepożądaną.

Dlatego pompa, wyciskająca smar bezpośrednio z beczki lub wiadra jest rozwiązaniem podstawowym.

Firma AMB TECHNIC dysponuje wieloma bardziej zaawansowanymi rozwiązaniami, które pozwalają na odpowietrzenie smaru jeszcze przed rozpoczęciem dozowania, a także zabezpieczają przed utratą nadmiernych ilości smaru w czasie napełniania linii materiałowej w czasie wymiany wiadra lub beczki.

Zapraszamy do kontaktu - najnowsze roziwązania są dostępne głównie dla rzeczywiście zainteresowanych osób i firm. Dysponujemy ogromną biblioteką nagrań i fotografii, pokazującą prawdziwe aplikacje (z zastrzeżeniem tych, które są objęte umowami o poufności). Posiadamy prawie dwudziestoletnie doświadczenie w branży dozowania płynów montażowych.

Dopiero po przetłoczeniu smaru przez przewody pod wysokim ciśnieniem możemy wycisnąć go przez pistolet, choćby ręczny, pokazany na zdjęciu poniżej:

 

Specyfikacja

Wiadra ze smarem mają czasem różne wymiary, do każdego należy dobrać odpowiednią pompę.

Najwyższą jakość świadczonych przez AMB Technic usług potwierdza otrzymany w 2006 r. certyfikat ISO 9001

elektronika.amb.pl
Plazma.amb.pl
Ultrafiolet
Zobacz nasz kanał na youtube
Copyright © 2019 ambtechnic. All rights reserved, Created by SkyGroup.pl