AMB na Facebooku AMB na You tube  

AMB Technic - systemy dozujące, aktywacja powierzchni

NORDSON ASYMTEK zawór z serii Select Coat

Producent: NORDSON ASYMTEK

Uniwersalny aplikator powłok konformalnych

Seria aplikatorów Select Coat® - obejmująca SC-350 Select Spray i SC-300 Multi-Mode - to bardzo uniwersalny aplikator powłok konformalnych, który obsługuje szeroki zakres lepkości materiałów płynnych i jest znakomity do materiałów płynnych bez rozpuszczalników lub z rozpuszczalnikiem.

Seria aplikatorów Select Coat®:

  • Szybki czas włączenia jak i wyłączenia systemu, dzięki czemu ma zoptymalizowane ruchy początkowe i końcowe,
  • Większa wydajność i skrócenie czasu procesu są zapewnione przez opcjonalny osprzęt czteropozycyjny i konfigurację podwójnego wspornika.

SC-350 Select Spray jest celowo zoptymalizowany do rozpylania materiałów płynnych powłokowych - zapewniając wyjątkową definicję krawędzi i cienkie, jednolite grubości powłoki przy zwiększonej prędkości nakładania.

Uniwersalny tryb SC-300 Multi-Mode oferuje tryby nakładania strugi, spirali i natrysku precyzyjnego- wszystko w jednym aplikatorze.

Dzięki SC-350 Select Coat uzyskasz uniwersalną szansę powlekania w szerokim zakresie lepkości cieczy. Zapewniając taką samą grubość i stałą szerokość wzoru można go skonfigurować tak, aby spełniał wielorakie wymagania aplikacji, w tym realizował plamkę, linię, powłokę powierzchniową i zoptymalizowaną atomizację.

Spray SC-350 Select proponuje dodatkową elastyczność w zakresie parametrów procesu na najniższym i górnym końcu spektrum lepkości wyłącznie dla rozpylonego sprayu. Efektywnie natryskuje komponenty płynne na bazie rozpuszczalnika, zmniejszając przy tym zużycie rozpuszczalnika i redukcję „efektu pajęczyny”, który występuje podczas utwardzania komponentów płynnych w powietrzu. W wyższym zakresie lepkości aplikator zapewnia równomierne pokrycie przy większej prędkości.

SC-300 Multi-Mode oferuje tryby pracy z linią, spiralą i natryskiem precyzyjnym, które są doskonałe do zastosowań wymagających powlekania punktowego, rozległe szerokości wzoru i cienkich warstw.

Aplikator Select Coat jest skierowany do stosowania z systemem nakładania powłok zgodnych z systemem Select Coat®. SC-350 Select Spray - zoptymalizowany do rozpylania komponentów płynnych powłokowych o wysokiej lepkości. Zapewnienie znacznej tolerancji krawędzi, lepkość płynu i poprawę prędkości powlekania jest możliwe dzięki funkcji wspomagania strumienia powietrza, która jest zoptymalizowana.

Funkcje:

  • Szybkie wytwarzanie fali spowodowane jest znaczną szybkością przepływu,
  • Podczas pracy nie gromadzi się żaden materiał, a jest to spowodowane końcówką dyszy o zerowej objętości martwej,
  • Aplikator nie potrzebuje specjalnej regulacji podczas ponownego montażu. Wydajność nakładania powłoki i uszczelnienie płynów nie są zależne od regulacji,
  • W jednym miejscu znajduje się komora powietrza i komponentu płynnego. Skutkuje to szybką reakcją na zmiany w regulacji.

 

Najwyższą jakość świadczonych przez AMB Technic usług potwierdza otrzymany w 2006 r. certyfikat ISO 9001

uszczelki-wylewane.pl
Plazma.amb.pl
Ultrafiolet
Zobacz nasz kanał na youtube
Uniwersalny aplikator powłok konformalnych - rozpylania materiałów płynnych.
Copyright © 2020 ambtechnic. All rights reserved, Created by SkyGroup.pl