AMB na Facebooku AMB na You tube  

AMB Technic - systemy dozujące, aktywacja powierzchni

SONDERHOFF agregat dozujący DM 402/403

Producent: SONDERHOFF
SONDERHOFF agregat dozujący DM 402/403
Komplementarne rozwiązanie dla najbardziej wymagających. DM 402/403 to zestaw na miarę przemysłową, dla poważnych przedsiębiorców. Mieszaj dowolną ilość płynów technicznych i aplikuj je w sposób najlepiej Ci pasujący!

Przemysłowy system firmy SONDERHOFF o wysokiej wydajności serii DM 402/403 pozwala na wszystko. Nieważne, ile płynów chcesz mieszać, czy wolisz proces pół, czy w pełni zautomatyzowany. Poliuretany, epoksydy, silikony i polimery – nie ma cieczy, z którą DM 402/403 sobie nie poradzi.

System jest łatwy i bezpieczny w obsłudze. Operator kontroluje pracę za pomocą wygodnego, w pełni zautomatyzowanego pulpitu kontrolnego. Otwarta struktura urządzenia ułatwia czyszczenia i utrzymywanie.

Dzięki autorskiemu systemowi SONDERHOFF-Windows, gwarantujemy bezawaryjność całego procesu. Dzięki możliwości zapisu sekwencji i procesów, każdy zabieg może zostać w pełni zautomatyzowany. Wszystkie operacje zapisywane są w pamięci, dzięki czemu każdy proces można odtworzyć.

Typowym produktem systemu DM 402/403 jest uszczelka piankowa, wylewana in citu.

Wariant 403, składający się z trzech podzespołów dozujących, pozwala na obróbkę kilku żywic, pianek i elastomerów za pomocą jednego urządzenia. Stworzony z myślą o rozwoju, pozwala na stosowanie wszelkich akcesoriów EDF.

 Urządzenie jest najbardziej zaawansowanym rozwiązaniem technologicznym w swojej klasie. Specjalnie opracowana głowica mieszająca MK 600 pozwala na mieszanie dynamiczne produktów już przy małych prędkościach miksera i samoczynnie stabilizuje ciśnienia składników. Głowica MK 600 miesza nawet z wydajnościami liczonymi w ułamkach gramów na sekundę, co umożliwia wylewanie cienkich uszczelek piankowych, albo wykonywanie precyzyjnych wydajnych zalew w elektronice i elektromechanice.

Cechą charakterystyczną jest unikatowy system płukania głowicy samą, czystą wodą! Jest to rozwiązanie, które do dziś nie zostało praktycznie skopiowane przez żadnego z konkurentów. Płukanie wodą pozwala na całkowitą niezależność naszych klientów od utylizacji odpadów. Wodę, zmieszaną z resztkami poliuretanu można wylać po prostu do toalety...

Uszczelka wylewana FIPFG jest więc również rozwiązaniem ekologicznym.

 

Najwyższą jakość świadczonych przez AMB Technic usług potwierdza otrzymany w 2006 r. certyfikat ISO 9001

uszczelki-wylewane.pl
Plazma.amb.pl
Ultrafiolet
Zobacz nasz kanał na youtube
Uszczelka wylewana, uszczelka piankowa, to najbardziej ekonomiczny sposób blokady przeciwkurzowej.
Copyright © 2020 ambtechnic. All rights reserved, Created by SkyGroup.pl