AMB na Facebooku AMB na You tube  

AMB Technic - systemy dozujące, aktywacja powierzchni

SONDERHOFF agregat dozujący DM 302

Producent: SONDERHOFF
SONDERHOFF agregat dozujący DM 302
Dostosowany do twoich potrzeb mieszalnik DM 302 o modułowej strukturze pozwala na pracę z jednym lub dwoma komponentami w trybie pół-automatycznym lub automatycznym.

Poliuretany, epoksydy, silikony i inne substancje reagujące z polimerami mieszane są z niespotykaną precyzją.
Jako jedyne w świecie, mieszarki tej klasy pozwalają na płukanie głowicy dozującej czystą wodą - pozycjonuje to DM 302 wśród urządzeń przyjaznych dla środowiska.

Prosta w obsłudze, a przy tym niezmiernie funkcjonalna, dzięki podzieleniu procesu na oddzielne programy – to właśnie DM 302. Otwarta struktura zapewnia prosty dostęp do wnętrza urządzenia, pozwalając na proste czyszczenie i utrzymanie.

Maszyna jest przeznaczona głównie dla pianek poliuretanowych, szybkoreagujących, gdzie czas reakcji wynosi od kilku do kilkudziesięciu sekund. Sprzężona z układami automatycznymi, pozwala na szybkie płukanie głowicy wodą pod wysokim ciśnieniem, co eliminuje rozpuszczalniki i prowadzi do ogromnych oszczędności w procesie produkcji.

Uszczelka wylewana, zwłaszcza piankowa, jest aktualnie najbardziej zaawansowanym technologicznie uszczelnieniem jakie do tej pory stworzono. Pozwala na drastyczne obniżenie kosztów nakładania, daje najwyższy uzysk materiałowy.
Dodatkowo metoda nakładania polegająca na aplikacji za pomocą robota umożliwia elastyczne dostosowanie kształtu uszczelki do detalu, nawet przy szybkich zmianach produkcyjnych.

Uszczelka piankowa wykonana za pomocą systemu SONDERHOFF ma zawsze zaplanowaną wysokość, szerokość i... twardość. Uszczelka wylewana musi bowiem przede wszystkim utrzymywać parametry mechaniczne i wymiarowe.

System współpracuje z głowicami MK 20, MK 50/100 i MK 400.

Bezpieczna i prosta obsługa odbywa się poprzez ergonomiczny panel LCD i interface EDF-EASY-CONTROL. Cały proces dozowania może zostań całkowicie zautomatyzowany.

DOZOWANIE:
- głównie poliuretany, zwłaszcza pianki do wylewania uszczelek piankowych (FIPFG).
- zalewy elektroniczne (potting),
- epoksydy,
- silikony.

Uszczelka z pianki poliuretanowej jest dziełem sztuki inżynierskiej. Wytrzymuje wielokrotne zamykanie złącza, jest odporna na temperatury do 90 st. C, może zmieniać kształt wraz z detalem bez żadnego dodatkowego oprzyrządowania.

Najwyższą jakość świadczonych przez AMB Technic usług potwierdza otrzymany w 2006 r. certyfikat ISO 9001

uszczelki-wylewane.pl
Plazma.amb.pl
Ultrafiolet
Zobacz nasz kanał na youtube
Uszczelka piankowa, uszczelka z pianki poliuretanowej to najnowszy system wykonania uszczelnień.
Copyright © 2020 ambtechnic. All rights reserved, Created by SkyGroup.pl