AMB na Facebooku AMB na You tube  

AMB Technic - systemy dozujące, aktywacja powierzchni

FLUID RESEARCH zintegrowana maszyna do dozowania materiałów dwuskładnikowych LC50

Producent: FLUID RESEARCH
FLUID RESEARCH zintegrowana maszyna do dozowania materiałów dwuskładnikowych LC50
Maszyny do mieszania i dozowania żywic dwuskładnikowych serii LC50 są nowoczesną odpowiedzią na tanie rozwiązania niskiej jakości
Zapytaj o produkt Pokaż galerię zdjęć

Maszyny serii LC50 są nowoczesnym projektem maszyn dozujących klasy "benchtop", dążącym do zaspokojenia dużych wymagań technicznych połączonych z ekonomicznym designem, konkurującym z tanimi maszynami słabej jakości pojawiającymi się w ostatnim czasie na polskim rynku.

Jest w pełni konfigurowalna, może być wyposażona w dowolne zbiorniki, ogrzewanie, mieszanie, cyrkulację i zmienne stosunki mieszania, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Charakteryzuje się szerokim zakresem stosunków mieszania, zasadniczo można ją spotkać nawet tam, gdzie stosunek mieszania sięga nawet 30:1

Zbiorniki nie są poddawane ciśnieniu, więc można je dopełniać w czasie pracy urządzenia, bez zbędnych przerw w produkcji. Możemy również zainstalować system odpowietrzający, monitoring ciśnień oraz przepływomierze wraz z raportowaniem procesu w celu profesjonalnego zarządzania produkcją.

Sprawdzone w ciągu ostatnich 50 lat pompy tłokowe pozwalają na podawanie nawet wypełnionych silnie żywic, o lepkościach sięgających 100 000 mPas.

Mamy w Polsce uruchomione także odmiany takich maszyn wyposażone w pompy odporne na ścieranie, gdzie żywice są wypełnione tlenkami aluminium lub kwarcem.

Mieszanie w zbiornikach zapobiega sedymentacji, a dopasowane do aplikacji głowice mieszające mogą być zamocowane na robotach, gdzie wykonują precyzyjne operacje klejenia na estetycznych elementach, odbieranych jakościowo pod kątem wyglądu.


 

Najwyższą jakość świadczonych przez AMB Technic usług potwierdza otrzymany w 2006 r. certyfikat ISO 9001

uszczelki-wylewane.pl
Plazma.amb.pl
Ultrafiolet
Zobacz nasz kanał na youtube
Zalewanie, żywicą, potting, RIM, wtrysk, żywic, reakcyjnych, produkcja, niskoseryjna, z, tworzyw, sztucznych
Copyright © 2020 ambtechnic. All rights reserved, Created by SkyGroup.pl