AMB na Facebooku AMB na You tube  

AMB Technic - systemy dozujące, aktywacja powierzchni

Polecamy: W 2019 roku firma AMB Technic będzie brać udział w następujących targach i konferencjach:   EVERTIQ EXPO w KRAKOWIE W dniach 16 i 17 października bierzemy udział w Targach Evertiq Expo w Krakowie. Zapraszamy do naszego stoiska, które znajdziecie pod numerem...Więcej »

Pozostałe aktualności

Pierwsza maszyna demo do selektywnego lakierowania płytek PCB w Polsce.

Pragniemy poinformować Państwo że nasze laboratorium aplikacyjne wzbogaciło się o nową maszynę laboratoryjną NORDSON ASYMTEK SL-940E....Więcej »

Nowe materiały i technologie w powlekaniu konformalnym

    Mamy przyjemność poinformować o organizowanej przez firmy AMB Technic i Amtest konferencji dotyczącej materiałów i...Więcej »

Konferencja ELASTOMERY NATRYSKOWE

W imieniu współorganizatorów SIKA , GRACO , AMB TECHNIC , serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji " ELASTOMERY...Więcej »

Zapraszamy na targi PLASTPOL 2012

Zapraszamy na targi PLASTPOL 2012 ! Targi odbędą się w Kielcach, w dniach 29 maja 2012 do 1 czerwca 2012. Wystawiamy się razem z...Więcej »

Pierwsza plazma atmosferyczna dla laboratorium dozowania w Kole!

Pierwsza plazma atmosferyczna dla naszego laboratorium już jedzie do Koła! Będziemy ją mogli zamontować na małych i dużych...Więcej »

PLASMATREAT w Polsce - AMB TECHNIC partnerem kolejnego lidera!

Firma PLASMATREAT, prowadzona przez Pana Christiana Buske, jest liderem technologicznym. Wśród jej klientów znajdują się producenci...Więcej »

Najwyższą jakość świadczonych przez AMB Technic usług potwierdza otrzymany w 2006 r. certyfikat ISO 9001

uszczelki-wylewane.pl
Plazma.amb.pl
Ultrafiolet
Zobacz nasz kanał na youtube
Poznaj aktualności i wiadomości z zakresu dozowania płynów, systemów dozowania.
Przedstawiamy informacje o corocznym Forum Przemysłu Energetyki Słonecznej, Energii odnawialnej. Bądź na topie. Dowiedz się jak możesz użyć 10 razy mniej kleju!
Copyright © 2019 ambtechnic. All rights reserved, Created by SkyGroup.pl