AMB na Facebooku AMB na You tube  

AMB Technic - systemy dozujące, aktywacja powierzchni

Polecamy: W 2019 roku firma AMB Technic będzie brać udział w następujących targach i konferencjach:   EVERTIQ EXPO w KRAKOWIE W dniach 16 i 17 października bierzemy udział w Targach Evertiq Expo w Krakowie. Zapraszamy do naszego stoiska, które znajdziecie pod numerem...Więcej »

Pozostałe aktualności

PLASTPOL - aktywacja plazmowa i uszczelki piankowe

Na targach PLASTPOL prezentowaliśmy najnowsze technologie naszego partnera PLASMATREAT - oczyszczanie powierzchni aluminium oraz powlekanie...Więcej »

Konferencja Graco Road Show 2013

Mamy przyjemność poinformować o organizowanej przez firmę AMB Technic, Graco i PCC Prodex konferencji " Graco Road Show 2013"....Więcej »

Zapraszamy na targi AUTOMATICON 2013

Zapraszamy na targi AUTOMATICON 2013! Targi odbędą się w Warszawie, w dniach 19 marca 2013 do 22 Marca 2013.  Pokazujemy się w hali...Więcej »

Technologiczne aspekty procesu powlekania selektywnego

Mamy przyjemność poinformować o organizowanej przez firmę AMB TECHNIC i NORDSON ASYMTEK konferencji dotyczącej „Technologicznych...Więcej »

Klejenie wyświetaczy ciekłokrystalicznych LCD

Nowy film, pokazujący klejenie wyświetlaczy ciekłokrystalicznych jest już dostępny! Zwróć uwagę na zakładkę, która dzięki...Więcej »

Technologiczne aspekty procesów powlekania selektywnego

Mamy przyjemność poinformować o organizowanej przez firmę AMB Technic i NORDSON ASYMTEK konferencji pod tytułem: „Technologiczne...Więcej »

Najwyższą jakość świadczonych przez AMB Technic usług potwierdza otrzymany w 2006 r. certyfikat ISO 9001

uszczelki-wylewane.pl
Plazma.amb.pl
Ultrafiolet
Zobacz nasz kanał na youtube
Poznaj aktualności i wiadomości z zakresu dozowania płynów, systemów dozowania.
Przedstawiamy informacje o corocznym Forum Przemysłu Energetyki Słonecznej, Energii odnawialnej. Bądź na topie. Dowiedz się jak możesz użyć 10 razy mniej kleju!
Copyright © 2019 ambtechnic. All rights reserved, Created by SkyGroup.pl