AMB na Facebooku AMB na You tube  

AMB Technic - systemy dozujące, aktywacja powierzchni

AUTOMATICON® 2018 w Warszawie, 20-23 marca

10.03.2018

Zapraszamy Państwa na 24 edycję targów AUTOMATICON® w dniach 20-23 marca 2018 w Warszawie, w Hali EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 (Wola, wjazd ul. Bema od ul. Kasprzaka).

Nasze stoisko to B5.

Największe w Polsce, profesjonalne forum, na którym spotykają się producenci, kompletatorzy i odbiorcy automatyki przemysłowej.

W tej edycji ponad 300 wystawców i 660 firm reprezentowanych. W trakcie targów wiele imprez towarzyszących – cykl seminariów, wykładów i prezentacji firm.

Nasz opis:

"Od ponad 20 lat specjalizujemy się w technologii dozowania płynów montażowych. Dla naszych klientów projektujemy stabilne procesy montażu z użyciem płynów. Dbamy o przygotowanie powierzchni elementu, nałożenie płynu oraz jego utwardzenie. Nasze laboratorium dozowania jest wyposażone w urządzenia pozwalające na dobór technologii i określenie parametrów procesu dozowania przed zakupem systemu. Oferujemy usługi pakowania kontraktowego w kartusze, strzykawki itp. Prowadzimy szkolenia z zagadnień aktywacji powierzchni, hermetyzacji elektroniki oraz reologii płynów montażowych. Nasza oferta obejmuje m.in. zawory, strzykawki oraz igły dozujące, dyspensery, pompy do klejów, zbiorniki ciśnieniowe. Naszymi partnerami są wiodące firmy z branży: Nordson EFD, ViscoTec, Sonderhoff, Nordson Asymtek, Omnicure, Graco."

Wstęp na targi jest bezpłatny, zapraszamy.

 

Katalog wystawców dostępny na stronie: www.automaticon.pl/firmy/

Najwyższą jakość świadczonych przez AMB Technic usług potwierdza otrzymany w 2006 r. certyfikat ISO 9001

elektronika.amb.pl
Plazma.amb.pl
Ultrafiolet
Zobacz nasz kanał na youtube
Copyright © 2019 ambtechnic. All rights reserved, Created by SkyGroup.pl