AMB na Facebooku AMB na You tube AMB na Tweeter AMB na Instagram

AMB Technic - systemy dozujące, aktywacja powierzchni

Dozowanie i Pszczoły. Natura - źródło wiedzy

13.10.2016

 AMB Technic to miejsce wyjątkowe. Żyjemy tutaj w zgodzie z naturą. Wiemy, że wszystko co najlepsze pochodzi właśnie od niej, dlatego udoskonalając procesy towarzyszące wielu produkcjom uczymy się od najlepszych. Codziennie zbieramy nowe doświadczenia i przekładamy je na coraz lepszą pracę, pracowitość, precyzja w działaniu, troska o innych i pasja. Te kluczowe dla nas wartości pozwalają nam tworzyć wielkie rzeczy.

Amerykański naukowiec Nigel Raine zaobserwował, że lot pszczoły jest ściśle obliczony, to dlatego, że te owady najpierw upatrzą z góry w poszukiwaniu kwiatów a potem precyzyjnie trafiają do wybranego okazu. My działamy tak samo! Podchodzimy do procesu całościowo doskonaląc go przez optymalizację poszczególnych elementów.

Praca pszczół jest doskonale zorganizowana a każda z nich, co jakiś czas dostaje w społeczności inną rolę. Dzięki temu pszczoły muszą się cały czas doskonalić. Pszczoły potrafią budować tysiące komórek o tych samych, precyzyjnych wymiarach. My dzięki nowoczesnej technologii potrafimy precyzyjnie dozować płyny. Przekłada się to na jakość wykonania, ekonomię i efektywność pracy.

No i najważniejsze! Pszczoły tworzą zgrany zespół, tak samo jak my!

OGLĄDASZ? NIE ZAPOMNIJ WŁĄCZYĆ DŹWIĘKU!

Zobacz więcej: https://www.youtube.com/playlist?list=PLKCruIc9JXFFg4g_2YPLj3gC5aPzKYSWT

English version:

Najwyższą jakość świadczonych przez AMB Technic usług potwierdza otrzymany w 2006 r. certyfikat ISO 9001

elektronika.amb.pl
Plazma.amb.pl
Ultrafiolet
Preeflow.dozowniki.com
Biblioteka dozowania
Zobacz nasz kanał na youtube
Copyright © 2018 ambtechnic. All rights reserved, Created by SkyGroup.pl