AMB na Facebooku AMB na You tube  

AMB Technic - systemy dozujące, aktywacja powierzchni

0

Skontaktuj się z nami, aby uzyskac więcej informacji

 

Adres kontaktowy: 
AMB Technic
ul. Zakładowa 15
62-600 Koło

e-mail: amb@amb.pl
tel.: +48 63 2616 267
tel. serwisowy: +48 691 691 854
fax: +48 63 2616 275

Dane do faktury:
AMB Marek Bernaciak
ul. Blizna 31
62-600 Koło
NIP: 666-100-31-97
Regon: 310195972

 

Zobacz mapkę dojazdu w

Google Maps
Kliknij tutaj »



 
 

 

Formularz kontaktowy



Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest AMB Marek Bernaciak z siedzibą w Kole ul. Blizna 31. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie zgodnie z naszą polityką prywatności i nie będą udostępniane osobom trzecim.
Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

Sekretariat

daria-tegos-small.jpg
Daria Tęgos
tel.+48 63 2616 267
tel.+48 502 090 282
sekretariat@amb.pl

Dział Projektów

Grzegorz-Szypulski_miniatura.jpg
Grzegorz Szypulski
Menedżer Działu Projektów
tel.+48 691 691 664
grzegorz.szypulski@amb.pl
Krzysztof-Bernaciak_miniatura.jpg
Krzysztof Bernaciak
Dozowanie precyzyjne, technologia UV
tel.+48 691 691 852
krzysztof.bernaciak@amb.pl
Wawrzyniec-__migielski_miniatura.jpg
Wawrzyniec Śmigielski
Dozowanie dwuskładnikowe, smarowanie montażowe
tel.+48 533 204 264
wawrzyniec.smigielski@amb.pl
amb246_miniatura.jpg
Liliana Trawińska
Sprzedaż i koordynacja szkoleń
tel.+48 794 790 099
liliana.trawinska@amb.pl
Mariusz-Zawierucha_miniatura.jpg
Mariusz Zawierucha
Dozowanie, aktywacja powierzchni
tel.+48 669 669 943
mariusz.zawierucha@amb.pl
Agnieszka-Bernaciak_miniatura.jpg
Agnieszka Bernaciak
Wylewane uszczelki piankowe
tel.+48 601 767 967
agnieszka.bernaciak@amb.pl
Edyta-Szustak_miniatura.jpg
Edyta Szustak
Usługi kontraktowe
tel.+48 607 326 556
edyta.szustak@amb.pl

Dział sprzedaży

amb55_miniatura.jpg
Cezary Tomczyk
Nowe projekty
tel.+48 601 560 140
cezary.tomczyk@amb.pl
julita-klepacka-small.jpg
Julita Klepacka
Koordynacja nowych projektów
tel.+48 601 762 373
julita.klepacka@amb.pl
Joanna-Mi__ko_miniatura.jpg
Joanna Miśko
Części eksploatacyjne, akcesoria
tel.+48 601 144 133
joanna.misko@amb.pl
amb113_miniatura.jpg
Edyta Sawicka
Części eksploatacyjne, akcesoria
tel.+48 537 476 787
edyta.sawicka@amb.pl

Dział realizacji zamówień

amb49_miniatura.jpg
Arkadiusz Gabrych
Obsługa i realizacja zamówień
tel.+48 605 265 610
arkadiusz.gabrych@amb.pl
amb43_miniatura.jpg
Tomasz Cyzman
Obsługa i realizacja zamówień
tel.+48 533 173 397
tomasz.cyzman@amb.pl

Dział Techniczny

Jaros__aw-Przybylski_miniatura.jpg
Jarosław Przybylski
Obsługa techniczna projektów
jaroslaw.przybylski@amb.pl
Bar__omiej-Bugajny_miniatura.jpg
Bartłomiej Bugajny
Obsługa techniczna projektów
bartlomiej.bugajny@amb.pl
amb153_miniatura.jpg
Tomasz Kaczorkiewicz
Obsługa techniczna projektów
tomasz.kaczorkiewicz@amb.pl
Robert-G____wczy__ski_miniatura.jpg
Robert Główczyński
Obsługa techniczna projektów
robert.glowczynski@amb.pl
witold-pierzakowski-small.jpg
Witold Pierzakowski
Posprzedażowe wsparcie techniczne
witold.pierzakowski@amb.pl
Piotr-Kaczmarzy__ski_miniatura.jpg
Piotr Kaczmarzyński
Menedżer Działu Technicznego
piotr.kaczmarzynski@amb.pl 

Marketing i promocja

IMG_0126aaa333.jpg
Dominika Zandecka-But
Koordynator do spraw Marketingu
tel.+48 516 713 669
dominika.zandecka-but@amb.pl

Dział Administracji i Płatności

Emilia-Dominiak_miniatura.jpg
Emilia Dominiak
Administracja, kadry
tel.+48 691 600 767
emilia.dominiak@amb.pl
Edyta-Sosnowska_miniatura.jpg
Edyta Sosnowska
Rozliczenia, płatności
tel.+48 786 231 404
edyta.sosnowska@amb.pl
uszczelki-wylewane.pl
Plazma.amb.pl
Ultrafiolet
Zobacz nasz kanał na youtube
Copyright © 2019 ambtechnic. All rights reserved, Created by SkyGroup.pl