AMB na Facebooku AMB na You tube

AMB Technic - systemy dozujące, aktywacja powierzchni

Skontaktuj się z nami, aby uzyskac więcej informacji

 

Adres kontaktowy: 
AMB Technic
ul. Zakładowa 15
62-600 Koło

e-mail: amb@amb.pl
tel.: +48 63 2616 267
tel. serwisowy: +48 691 691 854
fax: +48 63 2616 275

Dane do faktury:
AMB Marek Bernaciak
ul. Blizna 31
62-600 Koło
NIP: 666-100-31-97
Regon: 310195972

 

Zobacz mapkę dojazdu w Google Maps Kliknij tutaj »



 
 

 

Formularz kontaktowy



Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest AMB Marek Bernaciak z siedzibą w Kole ul. Blizna 31. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie zgodnie z naszą polityką prywatności i nie będą udostępniane osobom trzecim.
Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.
FORMULARZ SERWISOWY >

Sekretariat

daria-tegos-small.jpg
Daria Tęgos
tel.+48 63 2616 267
tel.+48 502 090 282
sekretariat@amb.pl

Sprzedaż

Części eksploatacyjne, akcesoria

Joanna-Mi__ko_miniatura.jpg
Joanna Miśko
Części eksploatacyjne, akcesoria
tel.+48 601 144 133
joanna.misko@amb.pl
amb113_miniatura.jpg
Edyta Sawicka
Części eksploatacyjne, akcesoria
tel.+48 537 476 787
edyta.sawicka@amb.pl

Nowe projekty, wdrożenia

amb55_miniatura.jpg
Cezary Tomczyk
Nowe projekty, wdrożenia
tel.+48 601 560 140
cezary.tomczyk@amb.pl
julita-klepacka-small.jpg
Julita Klepacka
Nowe projekty, wdrożenia
tel.+48 601 762 373
julita.klepacka@amb.pl

Wdrożenia projektów

Grzegorz-Szypulski_miniatura.jpg
Grzegorz Szypulski
Wdrożenia projektów. Dozowanie w elektronice.
tel.+48 691 691 664
grzegorz.szypulski@amb.pl
Krzysztof-Bernaciak_miniatura.jpg
Krzysztof Bernaciak
Wdrożenia projektów. Dozowanie precyzyjne, technologia UV.
tel.+48 691 691 852
krzysztof.bernaciak@amb.pl
Wawrzyniec-__migielski_miniatura.jpg
Wawrzyniec Śmigielski
Wdrożenia projektów. Dozowanie dwuskładnikowe, smarowanie montażowe.
tel.+48 533 204 264
wawrzyniec.smigielski@amb.pl
Mariusz-Zawierucha_miniatura.jpg
Mariusz Zawierucha
Wdrożenia projektów. Aktywacja powierzchni.
tel.+48 669 669 943
mariusz.zawierucha@amb.pl
Agnieszka-Bernaciak_miniatura.jpg
Agnieszka Bernaciak
Wdrożenia projektów. Wylewane uszczelki piankowe.
tel.+48 601 767 967
agnieszka.bernaciak@amb.pl

Usługi (wykonastwo kontraktowe)

Edyta-Szustak_miniatura.jpg
Edyta Szustak
Usługi (wykonastwo kontraktowe).
tel.+48 607 326 556
edyta.szustak@amb.pl

Obsługa i realizacja zamówień

amb49_miniatura.jpg
Arkadiusz Gabrych

tel.+48 605 265 610
arkadiusz.gabrych@amb.pl
amb43_miniatura.jpg
Tomasz Cyzman

tel.+48 533 173 397
tomasz.cyzman@amb.pl

Serwis

Kierownik Działu Serwisu

Piotr-Kaczmarzy__ski_miniatura.jpg
Piotr Kaczmarzyński
Kierownik Działu Serwisu
piotr.kaczmarzynski@amb.pl

Wdrożenia projektów

Jaros__aw-Przybylski_miniatura.jpg
Jarosław Przybylski
Wdrożenia projektów
jaroslaw.przybylski@amb.pl
Bar__omiej-Bugajny_miniatura.jpg
Bartłomiej Bugajny
Wdrożenia projektów
bartlomiej.bugajny@amb.pl
amb153_miniatura.jpg
Tomasz Kaczorkiewicz
Wdrożenia projektów
tomasz.kaczorkiewicz@amb.pl
Robert-G____wczy__ski_miniatura.jpg
Robert Główczyński
Wdrożenia projektów
robert.glowczynski@amb.pl

Wsparcie posprzedażowe

witold-pierzakowski-small.jpg
Witold Pierzakowski
Wsparcie posprzedażowe
witold.pierzakowski@amb.pl

Marketing i promocja

milena-bernaciak_amb-technic_small.jpg
Milena Bernaciak

tel.+48 577 509 801
milena.bernaciak@amb.pl

Administracja, kadry

Administracja, Kadry

Emilia-Dominiak_miniatura.jpg
Emilia Dominiak
Administracja, Kadry
tel.+48 691 600 767
emilia.dominiak@amb.pl

Rozliczenia, Płatności, Windykacja

Edyta-Sosnowska_miniatura.jpg
Edyta Sosnowska
Rozliczenia, Płatności, Windykacja
tel.+48 786 231 404
edyta.sosnowska@amb.pl

Zarząd

Marek-Bernaciak_miniatura.jpg
Marek Bernaciak
Założyciel, Prezes Zarządu
marek.bernaciak@amb.pl
elektronika.amb.pl
Plazma.amb.pl
Ultrafiolet
Preeflow.dozowniki.com
Biblioteka dozowania
Zobacz nasz kanał na youtube
Szukasz wiedzy? Kontaktuj się z nami a nasi specjaliści podpowiedzą Ci rozwiązania, czyli co oznacza skuteczne dozowanie, jakie są nowoczesne systemy dozujące, ciśnieniowe, wysokociśnieniowe i bezciśnieniowe, czy roboty przemysłowe do dozowania, zapewnią Ci wiedzę o akcesoriach do dozowania.
Copyright © 2018 ambtechnic. All rights reserved, Created by SkyGroup.pl