Strona główna / Katalog / Zastosowanie / Dozowanie płynów jednoskładnikowych / Akcesoria / Zbiornik ciśnieniowy do kartuszy Optimum®

Zbiornik ciśnieniowy do kartuszy Optimum®

Producent:

Zastosowanie:


Zbiornik ciśnieniowy do kartuszy Optimum® 

Zbiornik ciśnieniowy do kartuszy Optimum® został wytłoczony z tworzywa sztucznego o dużej odporności na rozciąganie. To pierwszy produkt dostępny na rynku, który pozwala na wizualny monitoring pozostałej ilości materiału wewnątrz kartusza.  

Zarówno pokrywa jak i tuba zbiornika ciśnieniowego zostały wyposażone w duże żeberka poprawiające chwyt i ułatwiające instalację i demontaż pokrywy. Natomiast sama pokrywa posiada zatrzaski blokujące, które po przekręceniu wskakują w wycięcia w tubie ze słyszalnym kliknięciem, potwierdzającym tym samym prawidłowy montaż układu.

Przyłącze sprężonego powietrza na pokrywie zbiornika to szybko złączka pneumatyczna, ułatwiająca podłączanie zbiornika do przemysłowej sieci sprężonego powietrza.   

Zbiorniki ciśnieniowe do kartuszy Optimum® są dedykowane kartuszom w różnych pojemnościach:

  • 75 ml (2,5 OZ),
  • 180 ml (6 OZ),
  • 360 ml (12 OZ),
  • 600 ml (20 OZ),
  • 960 ml (32 OZ).

Dodatkowo zbiorniki ciśnieniowe do kartuszy Optimum są dostępne w wersji wyposażonej w zintegrowany regulator sprężonego powietrza o zakresach roboczych 0-1 lub 0-7 bar.

Uzyskaj więcej informacji na temat interesującego Cię produktu. Ściągnij materiały w formie pdf:

Broszura komponenty do dozowania Optimum® ENG (.pdf) Certyfikat silicone-free ENG (.pdf)

Podobne wpisy