Strona główna / Katalog / Zastosowanie / Dozowanie płynów jednoskładnikowych / Akcesoria / Zakrętki i zaślepki do strzykawek Optimum® 

Zakrętki i zaślepki do strzykawek Optimum®

Producent:

Zastosowanie:


Zakrętki i zaślepki do strzykawek Optimum® umożliwiają hermetyczne zamknięcie strzykawki. W ten sposób możemy napełnić strzykawki „na zapas” lub zamknąć częściowo wykorzystane strzykawki celem powrotu do dalszej pracy w późniejszym terminie, redukując potencjalne straty materiału.  

Zakrętki do strzykawek Optimum® zostały skonstruowane w taki sposób, aby uniemożliwić przedostanie się powietrza do strzykawki w czasie jej instalacji. Dodatkowo ich powierzchnia jest radełkowana, co zdecydowanie poprawia chwyt i łatwość zakładania i demontażu. Mają jeden rozmiar i pasują do strzykawek o każdej objętości.  

Konstrukcja zaślepek do strzykawek Optimum® zapewnia doskonałą współpracę ze strzykawką i ścisłe przyleganie. Centralny przycisk dopełnia zadania zaślepki, wspierając proces hermetycznego zabezpieczenia zawartości strzykawki. Stanowi również wizualny wskaźnik poprawności założenia zaślepki.

Zatrzaskiwane zaślepki są dedykowane do strzykawek Optimum® o konkretnej pojemności:

  • 3 ml (3 cc),
  • 5 ml (5 cc),
  • 10 ml (10 cc),
  • 30/55 ml (30/55 cc).

Uzyskaj więcej informacji na temat interesującego Cię produktu. Ściągnij materiały w formie pdf:

Broszura komponenty do dozowania Optimum® ENG (.pdf) Certyfikat silicone-free ENG (.pdf)

Podobne wpisy