Strona główna / Katalog / Zastosowanie / Dozowanie płynów jednoskładnikowych / Akcesoria / Zakrętki i zaślepki do kartuszy Optimum®

Zakrętki i zaślepki do kartuszy Optimum®

Producent:

Zastosowanie:


Zakrętki i zaślepki do kartuszy Optimum® umożliwiają hermetyczne zamknięcie kartusza. W ten sposób możemy napełnić kartusze „na zapas” lub zamknąć częściowo wykorzystane pojemniki celem powrotu do dalszej pracy w późniejszym terminie, redukując potencjalne straty materiału.   

Zakrętki do kartuszy Optimum® zostały skonstruowane w taki sposób, aby uniemożliwić przedostanie się powietrza do kartusza w czasie jej instalacji. Dodatkowo ich powierzchnia jest radełkowana, co zdecydowanie poprawia chwyt i łatwość zakładania i demontażu. Mają jeden rozmiar i pasują do kartuszy o każdej objętości.   

Konstrukcja zaślepek do kartuszy Optimum® zapewnia doskonałą współpracę z kartuszem i ścisłe przyleganie do ścianek. Centralny przycisk dopełnia zadania zaślepki, wspierając proces hermetycznego zabezpieczenia zawartości kartusza. Stanowi również wizualny wskaźnik poprawności założenia zaślepki.

Zatrzaskiwane zaślepki są dedykowane do kartuszy o konkretnej pojemności:

  • 75 ml (2,5 OZ),
  • 180 ml (6 OZ),
  • 360 ml (12 OZ),
  • 600 ml (20 OZ),
  • 960 ml (32 OZ).

Uzyskaj więcej informacji na temat interesującego Cię produktu. Ściągnij materiały w formie pdf:

Broszura komponenty do dozowania Optimum® ENG (.pdf) Certyfikat silicone-free ENG (.pdf)

Powiązane produkty