Strona główna / Katalog / Zastosowanie / Utwardzanie światłem UV / UV BARx1 – ręczne urządzenie UV do dezynfekcji powierzchni

UV BARx1 – ręczne urządzenie UV do dezynfekcji powierzchni

Producent:

Zastosowanie:


UV BARx1 to proste i skuteczne urządzenie ręczne z lampą ultrafioletową, służące do dezynfekcji powierzchni celem ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusów i bakterii. Dezynfekcja powierzchni UV: klamki, klawiatury, kopiarki, ekspresy do kawy, poręcze na schodach itp. to miejsca, których wielokrotnie w ciągu dnia dotyka wiele osób. Miejsca te mogą być jednym z głównych źródeł przenoszenia wirusów i bakterii.

Ręczne urządzenie UV BARx1 waży 1 kg, jest łatwe w przenoszeniu i skutecznie ogranicza ryzyko rozprzestrzeniania się infekcji poprzez dezaktywację zdolności wirusów i bakterii do namnażania się. Oprócz zwykłego czyszczenia miejsc, z których usuwa się brud i kurz, urządzenie UV BARx1 znakomicie nadaje się do dezynfekcji powierzchni, narożników i szczelin tam, gdzie czyszczenie i dozowanie jest utrudnione.

Stosowanie urządzenia UV BARx1 poprawia jakość czyszczenia, dzięki czemu otoczenie jest bezpieczniejsze, czystsze i zdrowsze.

Skutecznie ogranicza rozprzestrzenianie się wirusów i bakterii.

Array

Uzyskaj więcej informacji na temat interesującego Cię produktu. Ściągnij materiały w formie pdf:

Broszura EFSEN UV BARx1 PL Broszura EFSEN UV BARx1 ENG