Producent

Kategoria

Zastosowanie

Ręczne zestawy dozujące Nordson EFD

Dodatkowe materiały informacyjne

Lekkie, niezawodne systemy dozujące NORDSON EFD rozwiązują wiele trudnych problemów przy nakładaniu płynów technicznych. Kontrolowana nitka kleju cyjanoakrylowego, anaerobowego, smaru, rozpuszczalnika, tuszu, farby, maski lutowniczej, pasty lutowniczej i innych płynów znacznie obniża koszty montażu i zużycie – nawet do 50%!

752V-HL

Stosowany do nakładania nitek cyjanoakrylowych, MEK, rozpuszczalników do klejenia tworzyw lub innych cieczy o niskiej lepkości. Naciskanie dźwigni powoduje otwarcie membrany o 0,024”, pozwalając sprężonej cieczy wypłynąć przez końcówkę dozującą. Zwolnienie dźwigni powoduje natychmiastowe odcięcie.

740V-HL

Doskonały wybór do masek lutowniczych, płynnych topników, farb dekoracyjnych i znakujących oraz wszystkich klejów o gęstej konsystencji. Precyzyjna iglica pozwala na dokładną kontrolę dawek.

725-HL

Zaprojektowany do wymagających wysiłku operacji. Zawór 725-HL pozwala na szybkie nakładanie cieczy niereaktywnych i past o średniej i wysokiej lepkości. Idealny do lejnych silikonów, past lutowniczych, uszczelniaczy i płynów o konsystencji żelu.