Ręczne zestawy dozujące Nordson EFD

Producent:

Zastosowanie:


Lekkie, niezawodne systemy dozujące NORDSON EFD rozwiązują wiele trudnych problemów przy nakładaniu płynów technicznych. Kontrolowana nitka kleju cyjanoakrylowego, anaerobowego, smaru, rozpuszczalnika, tuszu, farby, maski lutowniczej, pasty lutowniczej i innych płynów znacznie obniża koszty montażu i zużycie – nawet do 50%!

752V-HL

Stosowany do nakładania nitek cyjanoakrylowych, MEK, rozpuszczalników do klejenia tworzyw lub innych cieczy o niskiej lepkości. Naciskanie dźwigni powoduje otwarcie membrany o 0,024”, pozwalając sprężonej cieczy wypłynąć przez końcówkę dozującą. Zwolnienie dźwigni powoduje natychmiastowe odcięcie.

740V-HL

Doskonały wybór do masek lutowniczych, płynnych topników, farb dekoracyjnych i znakujących oraz wszystkich klejów o gęstej konsystencji. Precyzyjna iglica pozwala na dokładną kontrolę dawek.

725-HL

Zaprojektowany do wymagających wysiłku operacji. Zawór 725-HL pozwala na szybkie nakładanie cieczy niereaktywnych i past o średniej i wysokiej lepkości. Idealny do lejnych silikonów, past lutowniczych, uszczelniaczy i płynów o konsystencji żelu.

Uzyskaj więcej informacji na temat interesującego Cię produktu. Ściągnij materiały w formie pdf:

Ręczne zestawy dozujące PL (.pdf)