Przemysłowe kartusze Optimum®

Producent:

Zastosowanie:


Przemysłowe kartusze Optimum® 

Kartusze Optimum® gwarantują wyjątkową przezroczystość, kompatybilność chemiczną, stabilność wymiarową i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Są wytłaczane z opatentowanego polimeru, zgodnego z wytycznymi FDA (ang. Food and Drug Administration) i RoHS.  

Ścianki kartuszy Optimum® zostały wykonane w technologii ZeroDraft™, w efekcie czego średnica wewnętrzna na całej długości kartusza jest stała. W ten sposób uzyskano optymalne pasowanie tłoka i kartusza, gwarantując precyzyjny i płynny ruch tłoka wewnątrz kartuszaPrzekłada się to na opróżnienie kartusza 98% (co pozwala zaklasyfikować opróżniony kartusz jako odpad komunalny, nie wymagający specjalnej utylizacji).  

Wylot z kartusza Optimum® ma kształt sześciokąta i pasuje do otworu w dedykowanym zbiorniku ciśnieniowymZastosowanie takiej konstrukcji pozwala wymienić kartusze i złączki szybko i bez użycia dodatkowych narzędzi. Gwint na wylocie z kartusza Optimum został precyzyjne wytłoczony i ma rozmiar ¼ NPT. Tworzy szczelne i bezpieczne połączenie ze złączkami i dyszami.  

 

Array

Uzyskaj więcej informacji na temat interesującego Cię produktu. Ściągnij materiały w formie pdf:

Broszura komponenty do dozowania Optimum® ENG (.pdf) Certyfikat silicone-free ENG (.pdf)

Podobne wpisy