Niskociśnieniowy system plazmowy V10-G PINK GmbH

Producent:

Zastosowanie:


Niskociśnieniowy system plazmowy V10-G to zaawansowane urządzenie wsadowe, które zostało specjalnie zaprojektowane do efektywnego usuwania fotorezystu. System ten oferuje także możliwość czyszczenia płytek. Jego zastosowanie obejmuje szereg obszarów, m.in. usuwanie warstw fotorezystu (w tym SU-8) po procesach suchych, takich jak wytrawianie RIE lub wiązką jonów, a także po procesach implantacji z dużą dawką.

System V10-G może być również wykorzystywany do czyszczenia podłoża, takiego jak płytki krzemowe przed obróbką na mokro, aby uzyskać lepszą zwilżalność i jednolite rezultaty. System znajduje zastosowanie w obszarach MEMS i nanotechnologii, a także w usuwaniu polimerów, organicznych warstw ofiarnych oraz kondycjonowaniu związków bioaktywnych.

Komora procesowa systemu V10-G wykonana jest ze szkła kwarcowego, co zapewnia wysoką jakość procesów plazmowych. Drzwi przesuwne ułatwiają dostęp do komory, a sterowanie PLC oparte na SPS (S7-300) oraz panel dotykowy z systemem operacyjnym Windows umożliwiają intuicyjną obsługę. System umożliwia zarówno automatyczną, jak i ręczną obsługę, a na wyświetlaczu można śledzić wszystkie istotne parametry procesu.

Dostęp do systemu V10-G jest kontrolowany poprzez indywidualną autoryzację użytkowników, co zapewnia bezpieczeństwo i kontrolę nad operacjami. Wszystkie procesy są archiwizowane, a zdalna konserwacja za pomocą VPN oraz interfejs Ethernet ułatwia monitorowanie i zarządzanie systemem.

System V10-G można dostosować do indywidualnych potrzeb. Istnieje np. możliwość wyposażenia w pompę próżniową i pułapkę ozonową, dodania dwóch dodatkowych wlotów gazu, czy zaworu regulacji ciśnienia procesowego, który umożliwi precyzyjne dostosowanie parametrów procesu. Dla dodatkowej ochrony i kontroli dostępna jest klatka Faradaya.

Uzyskaj więcej informacji na temat interesującego Cię produktu. Ściągnij materiały w formie pdf:

Niskociśnieniowy system plazmowy V10-G PINK GmbH PL (.pdf) Niskociśnieniowy system plazmowy V10-G PINK GmbH ENG (.pdf)

Parametry techniczne
Wymiary systemu (szer. x gł. x wys.) 720 x 820 x 820 mm
Wymiary komory (Ø x D) 215 x 260 mm
Częstotliwość wzbudzania plazmy Mikrofale (2.45 GHz)
Moc mikrofal 50-600 W
Wloty gazu z regulatorem masowego przepływu 1 kanał
Zasilanie 400 V, 50/60 Hz
Pobór mocy (bez pompy próżniowej) 1,5 kVA
Wakuometr Pirani
Waga 150 kg