Strona główna / Katalog / Zastosowanie / Przygotowanie i aktywacja powierzchni / Generator Openair-Plasma® FG5001S 

Generator Openair-Plasma® FG5001S 

Producent:

Zastosowanie:


Cyfrowy generator FG5001S 

Cyfrowy, sterowany procesorem generator plazmy niskiej częstotliwości FG5001S idealnie nadaje się do zastosowania w zakładach produkcyjnych. Seria jest standardowo wyposażona we wzmacniacze półprzewodnikowe IGBT do sterowania systemami Openair-Plasma® z maksymalnie dwoma strumieniami plazmy. Najnowocześniejsze połączenie EtherCAT zapewnia płynną integrację z istniejącymi systemami. 

Generator łączy optymalną wydajność z precyzyjną kontrolą mocy plazmy, funkcjami kontrolnymi i diagnostycznymi oraz kompleksowym wyświetlaniem danych dotyczących obróbki plazmy. Zawiera również zintegrowany sterownik PLC, który umożliwia zdalną konserwację podczas ciągłej pracy. 

Kompaktowy generator charakteryzuje się wysoką dostępnością i długimi okresami międzyobsługowymi (w zależności od warunków otoczenia). Przyjazny dla użytkownika panel sterowania z ekranem dotykowym został zaprojektowany z myślą o łatwości obsługi. 

Cechy urządzenia:

  • Zintegrowana kontrola mocy do ręcznej regulacji intensywności i gęstości strumienia plazmy,
  • Wielojęzyczny ekran dotykowy do kontrolowania parametrów pracy, takich jak napięcie, prąd i częstotliwość oraz do wyświetlania powiadomień o błędach i statusie,
  • Interfejs użytkownika i system magistrali do obsługi wewnętrznej/zewnętrznej. Rozbudowane interfejsy do integracji z zewnętrznymi obwodami zatrzymania awaryjnego. Złącza wtykowe do transformatora, dysz plazmowych i akcesoriów,
  • Przesyłanie danych dotyczących mocy plazmy, przepływu objętościowego, przepływu gazu procesowego, prędkości silnika i ciśnienia dynamicznego do użytku z jednostką sterującą plazmy (PCU).

Podobne wpisy