AMB na Facebooku AMB na You tube AMB na Tweeter AMB na Instagram

AMB Technic - systemy dozujące, aktywacja powierzchni

PRACA - Nowi współpracownicy poszukiwani!

09.02.2015

Szukamy współpracowników do Działu Sprzedaży!

Rozbudowujemy się bardzo intensywnie w obszarze elektroniki. Dozowanie w elektronice zostaje wzbogacone o przejęte technologie oferowane przez NORDSON DIMA.

Szukamy nowych kolegów zwłaszcza do objęcia stanowiska Asystenta Działu Sprzedaży / Konsultanta Technologicznego, który zająłby się nowymi technologiami montażu HMI-flex-PCB, która wchodzi teraz przebojem na rynki montażu.

 

 

Jak pracuje się w AMB TECHNIC? Trudno robić samemu sobie reklamę, prawda?

Można porozmawiać z kolegami w Dziale Sprzedaży i zapytać. Co pewne, to prowadzimy projekty w najpoważnieszych zakładach produkcyjnych w Polsce (i nie tylko) i co do zasady walczymy do końca. Nawet, jeśli sprawy się komplikują. Mamy prawie 100% skuteczności wdrożeń w zakresie dozowania. Poddaliśmy się 3 razy przez 20 lat działalności. Sami Państwo muszą ocenić, czy to dużo, czy mało. Uważamy się za świetnych specjalistów i nie szukamy wymówek.

Współpracujemy z najlepszymi, z liderami w branży. Nasza misja jest przez nas traktowana baaardzo serio.W tym zakresie nie mamy poczucia humoru.

 

Poza tym, wszystko można uzgodnić, w zakresie dopuszczalnym przez Klientów oczywiście. Pracujemy elastycznie, a choć sporo jeździmy do Klientów, to nasze rodziny nie cierpią, bo każdy wyjazd można dopasować do osobistej sytuacji.

Szkolimy się cały czas. Jeździmy na targi, szkolenia u naszych partnerów i sami organizujemy szkolenia dla Klientów. Czyli - trzeba się uczyć. Angielski jest w tym... dość pomocny, chociaż wielu z naszych kolegów na początku nie mówiło zbyt płynnie, to po kilku miesiącach zrobili duże postępy. Kontakt z językiem jest codzienny.

To, co uważamy za ważne, to narzędzia. Podstawa to nasze laboratorium. Nie kłamiemy, gdy mówimy, że w Kole znajduje się najpełniej wyposażone laboratorium dozowania płynów montażowych w całej Europie.

 

Uważamy, że jest u nas ciekawie. Ciągle coś nowego się dzieje, więc osoby szukające spokoju nie zostają z nami na dłużej. Jeśli jednak chodzi o zasady według których pracujemy, to nie zmieniają się one przez lata. Więc chyba są przynajmniej dobre.

Szukamy osób mieszkających w okolicy, ale priorytetem jest "z kim", a nie "co". Czyli osoba mieszkająca w innej części kraju, jeśli przyjmie nasz styl i wejdzie w "nasze buty", jest mile widziana.

 

Kontakt: rekrutacja@amb.pl

Najwyższą jakość świadczonych przez AMB Technic usług potwierdza otrzymany w 2006 r. certyfikat ISO 9001

elektronika.amb.pl
Plazma.amb.pl
Ultrafiolet
Preeflow.dozowniki.com
Biblioteka dozowania
Zobacz nasz kanał na youtube
Copyright © 2018 ambtechnic. All rights reserved, Created by SkyGroup.pl