AMB na Facebooku AMB na You tube AMB na Tweeter AMB na Instagram

AMB Technic - systemy dozujące, aktywacja powierzchni

Joanna-Mi__ko_miniatura.jpg
Joanna Miśko
Kierownik Projektów
tel.+48601144133
joanna.misko@amb.pl
Edyta-Szustak_miniatura.jpg
Edyta Szustak
Aktywacja powierzchni, klejenie wielkofomatowe
tel.+48 607326556
edyta.szustak@amb.pl
Grzegorz-Szypulski_miniatura.jpg
Grzegorz Szypulski
Dozowanie w elektronice
tel.+48 691 691 664
grzegorz.szypulski@amb.pl
Krzysztof-Bernaciak_miniatura.jpg
Krzysztof Bernaciak
Dozowanie precyzyjne
tel.+48691691852
krzysztof.bernaciak@amb.pl
Wawrzyniec-__migielski_miniatura.jpg
Wawrzyniec Śmigielski
Dozowanie precyzyjne
tel.+48533204264
wawrzyniec.smigielski@amb.pl
Mariusz-Zawierucha_miniatura.jpg
Mariusz Zawierucha
Aktywacja powierzchni, fluorowanie
tel.+48 669 669 943
mariusz.zawierucha@amb.pl
amb55_miniatura.jpg
Cezary Tomczyk
Elektronika, smarowanie montażowe
tel.+48 601 560 140
cezary.tomczyk@amb.pl
Agnieszka-Bernaciak_miniatura.jpg
Agnieszka Bernaciak
Wylewane uszczelki piankowe
tel.+48 601 767 967
agnieszka.bernaciak@amb.pl
Marek-Bernaciak_miniatura.jpg
Marek Bernaciak
Nowe wdrożenia, projekty
tel.+48 605 631 531
marek.bernaciak@amb.pl
Jaros__aw-Przybylski_miniatura.jpg
Jarosław Przybylski
Kierownik Serwisu
tel.+48 691 691 650
jaroslaw.przybylski@amb.pl
amb113_miniatura.jpg
Edyta Sawicka
Koordynator serwisu
tel.+48 537 476 787
edyta.sawicka@amb.pl
Piotr-Kaczmarzy__ski_miniatura.jpg
Piotr Kaczmarzyński
Dozowniki precyzyjne i elektronika
tel.+48 794 900 298
piotr.kaczmarzynski@amb.pl
Maciej-Bernaciak_miniatura.jpg
Maciej Bernaciak
2K, wysokie ciśnienia
tel.+48 663 664 660
maciej.bernaciak@amb.pl
Bar__omiej-Bugajny_miniatura.jpg
Bartłomiej Bugajny
Dozowanie objętościowe, bezkontaktowe
tel.+48 783 113 567
bartlomiej.bugajny@amb.pl
amb153_miniatura.jpg
Tomasz Kaczorkiewicz
Dozowniki klejów i uszczelniaczy
tel.+48 500 290 324
tomasz.kaczorkiewicz@amb.pl
Robert-G____wczy__ski_miniatura.jpg
Robert Główczyński
Dozowanie w elektronice
tel.+48 601 560 040
robert.glowczynski@amb.pl
Emilia-Dominiak_miniatura.jpg
Emilia Dominiak
księgowość, administracja, płatności
tel.+48 691 600 767
emilia.dominiak@amb.pl
amb49_miniatura.jpg
Arkadiusz Gabrych
Zamówienia
tel.+48 605 265 610
arkadiusz.gabrych@amb.pl
amb43_miniatura.jpg
Tomasz Cyzman
Logistyka, zamówienia
tel.+48 533 173 397
tomasz.cyzman@amb.pl
Edyta-Sosnowska_miniatura.jpg
Edyta Sosnowska
Rozliczenia, płatności
tel.+48 786 231 404
edyta.sosnowska@amb.pl

Formularz kontaktowy



FORMULARZ SERWISOWY >
AMB Technic

ZAPRASZAMY DO NASZEGO LABORATORIUM!

UWAGA! Nowa siedziba:
62-600 Koło, ul. Zakładowa 15

Tel.: +48 63 2616 267, +48 63 2720 970,
        +48 63 2720 691
Fax: +48 63 2616 275

Współrzędne do nawigacji GPS:
N: 52st. 30' 2,42"
E: 18st. 36' 59,38"

X: 483544,66
Y: 473807,77

=========================================

Wszystkie adresy e-mail opublikowane na stronach firmy AMB TECHNIC służą jedynie do kontaktu z naszymi Klientami i firmami współpracującymi. Mogą być wykorzystywane wyłącznie w celu zapytań o nasze usługi, w celu ich zamawiania lub uzyskania pomocy i informacji o produktach. Każda inna korespondencja, w szczególności reklamowa, będzie traktowana jako spam. Nie wyrażamy zgody na otrzymywanie jakichkolwiek informacji nie związanych z prowadzeniem naszej działalności. Ustawa z dnia 26.08.2002 r. (Dz. U. Nr 144 poz. 1204 o świadczeniu usług droga elektroniczna) z późniejszymi zmianami.

=========================================


AMB TECHNIC
ul. Blizna 31
62-600 Koło
NIP: 666-100-31-97
Regon: 310195972
Tel.: +48 63 2616 267
Tel.: +48 63 2720 970
Tel.: +48 63 2720 691
Fax: +48 63 2616 275
Zobacz mapkę dojazdu w Google Maps Kliknij tutaj »


KONTO BANKOWE:
BRE BANK S.A. - MULTIBANK
PLN: 28 1140 2017 0000 4102 0279 5250

USD: 86 1140 2017 0000 4112 0007 4195
EUR: 29 1140 2017 0000 4012 0007 4203

 

 

 

elektronika.amb.pl
Plazma.amb.pl
Ultrafiolet
Preeflow.dozowniki.com
Biblioteka dozowania
Zobacz nasz kanał na youtube
Szukasz wiedzy? Kontaktuj się z nami a nasi specjaliści podpowiedzą Ci rozwiązania, czyli co oznacza skuteczne dozowanie, jakie są nowoczesne systemy dozujące, ciśnieniowe, wysokociśnieniowe i bezciśnieniowe, czy roboty przemysłowe do dozowania, zapewnią Ci wiedzę o akcesoriach do dozowania.
Copyright © 2017 ambtechnic. All rights reserved, Created by SkyGroup.pl